MENU
klinika

Lajmet e Fundit

17:29 Uncategorized
Trafiku i drogës

Përplasja e Prokurorisë me Shërbimin e Provës për lirimin e Ermal Hoxhës

Në vendimin prej 8 faqesh të gjykatës së shkallës së parë të Fierit i cili i jep lirinë me kusht Ermal Hoxhës, nipit të ish diktatorit Enver Hoxha vihet re...

17:28 Klinika Online
Për t'u çuditur!

Ky lloj trajtimi zhduk si me ‘magji’ shumë sëmundje!

Ka një interes të madh midis mjekëve dhe pacientëve në të gjithë botën për akupunkturën. Kush është origjina e akupunkturës? Akupunktura, është një nga praktikat më të vjetra të mjekësisë...

17:23 Kosove
Transformimi i FSK-së

‘KFOR-i ka dhënë garanci se FSK-ja nuk ndërhyn në Veri të Kosovës’

Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiç, beson se bashkësia ndërkombëtare do të mbbështesë qëndrimin zyrtar të Serbisë kundër shndërrimit të Forcave të Sigurisë së Kosovës(FSK) në Forca...

17:15 Lifestyle
E bën Bieber

Surpriza që të gjitha vajzat do ta ëndërronin!

Pak ditë më parë, mediat rozë shkruan se Justin Bieber dhe e dashura e tij, Hailey Baldwin, kurorëzuan në martesë lidhjen e tyre, por ndërsa kjo ende nuk është konfirmuar,...

16:54 Futbolli
Çmimet

Nis shitja online e biletave për Shqipëri-Jordani

Federata Shqiptare e Futbollit njofton për të gjithë tifozët që ka nisur shitja e biletave online, për të gjitha kategoritë për ndeshjen miqësore, Shqipëri – Jordani, e cila do të...