MENU
klinika

Lajmet e Fundit

22:57 Futbolli
Champions League

Bayern mbetet i pari, mposhtet Juve e United

Mbrëmja e sotme ka dhënë verdiktet e fundit në Champions League sa u përket grupeve, me skuadrat që kalojnë më tej, por edhe me ato që do të luajnë në...

22:20 Kultura
“Sherlok Holms dhe Langoi i Baskervillëve”

101 arsye pse duhet ta shihni këtë shfaqje!

Sot, në Teatrin Metropol, nga ora 19:00-21:00 u zhvilluan provat gjenerale të shfaqjes “Sherlok Holms dhe Langoi i Baskervillëve” nga Ken Ludvig. Kjo shfaqje është produksioni më i fundit i...

22:11 Lifestyle
Zhvendoset në Florida

Erjona “harron” futbollin dhe Italinë

Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e futbollistit me origjinë shqiptare që përfaqëson Zvicrën, Blerim Xhemaili, duke se po jeton një jetë të dytë pas ndarjes. Ajo është bërë mjaft aktive në televizionet...

21:54 Lifestyle
S’kanë fund telashet

Maradona ndahet nga e dashura 30 vite më e re

Prej muajsh, Diego Maradona është zhvendos në Meksikë, ku është duke drejtuar një skuadër në ligën e dytë dhe largësia duket se është bërë shkak që t’i japë fund marrëdhënies...

21:51 Futbolli
Letra e Foto Strakoshës

“I hape krahët dhe je duke fluturuar, biri im”

Pas kritikave të ashpra të tifozëve ndaj Thomas Strakoshas, sherrit të tij me shokun e ekipit Acerbi, por edhe postimin në Instagram, pikërisht në Greqi, të mërkurën doli një intervistë...