MENU
klinika

Lajmet e Fundit

20:24 Klinika Online
Vetëm në këtë mënyrë do të shpëtoni nga ky problem

Mjaft përdorët vaj ulliri për nxjerrjen e gurëve të tëmthit

Thuhet e besohet se një gotë me vaj ulliri të cilësisë së parë, vaj ulliri me barishte dhe/ose lëng limoni, spec të kuq ose shurup panje zbrazin fshikëzën e tëmthit...

20:24 Sport
Bundesliga, java 13

Dopietë e shqiponjë, Rashica i jep fitoren Werderit

Milot Rashica ishte personazhi i ndeshjes Wolfsburg-Werder Bremen, sfidë që përfundoi 2-3. Mesfushori kosovar ka realizuar dy gola, që ua ka kushtuar shqiptarëve në momentet e vështira që po kalojnë....

20:13 Kosove
"Meriton mirënjohjen më të veçantë"

Cakaj falenderon Forcat e Sigurisë së Kosovës

Kosova ishte e para që na erdhi në ndihmë pas tërmetit të mëngjest të 26 nëntorit. Përveç forcave civile, shumë kosovarë i kanë hapur dyert e shtëpisë për shumë shqiptarë...

20:04 Aktualitet
Video

Tirana dikur – për ata që kanë harruar

Tirana prej 1961 në 1988. Shkatërrimi i Tiranës filloi në vitin 1987 kur shteti po merrte fund, pikërisht me shtesat e kateve. Përsa i përket cilësisë, shikoni në videon e...

19:57 Sport
Serie A, java 14

Napoli në krizë, përmbyset në shtëpi

Një tjetër dështim i Napolit në kampionat. Kësaj here është përmbysur 1-2 në shtëpi nga Bologna, me të kaltrit që duket se i ka kapluar kriza në Serie A. Pjesën...