MENU
klinika

Lajmet e Fundit

18:13 Bota
Washington Post

14 arsye pse Trump nuk duhet të jetë më president

Gjysma e dytë e gushtit nuk ishte aspak periudha më e keqe e presidencës së Trump, por ajo megjithatë tregon se pse Presidenti Trump në asnjë rrethanë nuk mund të...

17:54 Aktualitet
Meta publikon videon

80 vjetori i fillimit të Luftës së Dytë Botërore, Meta: I nderuar…

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka publikuar një video, duke u shprehur se ishte i nderuar që sot ishte në Varshavë, në ceremoninë e 80-vjetorit të fillimit të Luftës së...

17:46 Gjirokastra
Reagon LSI

Arrestimi i drejtorit, LSI ‘ngre’ duart: Nuk është i joni

Lëvizja Socialiste për Integrim ka reaguar për arrestimin e ish-drejtorit të Agjencisë së Mirëqenies dhe Kujdesit Social në Gjirokastër, Armand Mamani. Sipas LSI shtetasi në fjalë nuk është aktualisht kryetar...

17:27 Lifestyle
Pas kaq shumë vitesh mungesë

Rikthehet në skenë këngëtarja e njohur shqiptare

Prej disa vitesh, këngëtarja e njohur Leonora Poloska është larguar nga muzika dhe nuk ka sjellë më projekte të reja. Me siguri të gjithë i mbani mend këngët e saj të...

17:17 Lifestyle
"E lumtur ta përfaqësoj vendin tim këtu"

Rita Ora me koncert spektakolar në Kroaci

Këngëtarja Rita Ora ka mbajtur një koncert madhështor në Kroaci. Dhe media Jutarnji.hr i ka kushtuar një artikull Ritës duke e konsideruar si një nga 10 këngëtaret më të njohura...