MENU
klinika

Lajmet e Fundit

21:49 Aktualitet
Ekipet e shpëtimit gërmime me duar në -7 ° Celsius

Tërmet i fuqishëm në Turqi, 6 të vdekur dhe 225 të plagosur

Turqia po kalon momentet e saj më të vështira mbrëmjen e sotme, pasi u godit nga një tërmet i fuqishëm me magnitudë 6.8 i shkallës rihter. Epiqendra ishte qyteti Elazig,...

21:48 Kosove
Shtohet numri i viktimave

Tërmeti 6.8 ballë, Kosova dërgon ekipin e parë të ndihmës në Turqi

Turqia është shkundur mbrëmjen e sotme nga lëkundjet e tërmetit 6,8 ballë, i cili ka shkaktuar deri tani 6 viktima dhe 226 të plagosur. Qytetarët janë përfshirë nga paniku, ndërsa...

21:36 Uncategorized
Kemi një lajm të keq!

Për ju që rregulloni krevatin në mëngjes…

Dita e mirë duket që në mëngjes… të paktën kështu besohet ! Por na është thënë që në moshë të herët që detyra e parë që duhet të bëjmë sapo...

21:28 Sport
Legjenda e Gjermanisë jep vlerësimin

Rummenigge tregon portierin më të mirë të historisë

Vetë është një legjendë, por ai thur lavde edhe për të tjerët. Drejtori ekzekutiv i Bayern Munchen, Karl-Heinz Rummenigge, i ka thurur lavde kapitenit të skuadrës, Manuel Neuer. Ai e...

21:08 Kujdesi ndaj vetes
Nuk i paskemi ditur

Gabimet që i përsërisim çdo ditë sa herë bëjmë dush

Pak do të mendonin se mund të bënit në mënyrë të pasaktë një gjë të tillë të thjeshtë si dushi, por në të vërtetë ka rregulla për ta mbajtur lëkurën...