MENU
klinika
“Me dashuri nga Taylor”

Në koma prej 3 vitesh, Swift i dhuron 15 mijë dollarë

Krenare!

Këngëtarja me famë botërore, vath me shqiponjën dykrenare

Bebe Rexha e ka shprehur shpesh me krenari origjinën e saj shqiptare dhe këtë e...

Pas dasmës...

Elita nuk fshihet më, fotoja vërteton gjithçka

Menjëherë pas lajmeve që vërshuan për dasmën madhështore të Elita Rudit dhe reperit Gjiko, lajmi...

“Odisea”?

Anija 2400 vjeçare gjendet e paprekur 1.5 km nën ujë

Shkencëtarë britanikë kanë bërë një zbulim të rrallë 1.5 kilometra nën ujë në Detin e...

Vjen konfirmimi

Almeda do bëhet nënë: Zoti do të na bekojë

Tashmë nuk është më në vazhdën e një thashethemi të mediave rozë, por lajmi i...

Pasuri 12 mld euro

El Chapo në burg, bashkëshortja jeton mes luksit

Bosi i madh i drogës El Chapo është duke vuajtur dënimin në Shtetet e Bashkuara...

Para sfidës me Manchester

Ora 2 mln euro e Ronaldos, me 424 diamante

Fitimet e tij janë të jashtëzakonshme, jo vetëm nga kontrata me Juventusin si futbollist, por...

Udhëtojnë botën

Vetëm 23 mijë paund për shtëpinë e ëndrrave!

Një çift i ri e ktheu një kamion të vjetër në shtëpinë e ëndrrave të...

Si Marilyn Monroe

Sikletet me fustanin s’kanë fund për Dukeshën Kate

Një revistë gjermane ishte e parë që mori guximin të postonte foto të Dukeshës Kate...

Supermodelja

Gigi Hadid, një mrekulli në Rio de Janeiro

Jemi në muajin tetor, por në plazhet e mrekullueshme të Rio de Janeiros në Brazil...

Për plagjiaturë

Gjobë 44 milionë dollarë! Goditje e rëndë për këngëtarin

Karriera muzikore e Usher pësoi një goditje të madhe. Këngëtari së fundi ishte akuzuar për...

Koncerti në Teksas

Britney 36-vjeçe, por guxon sërish

Britney Spears njihet për performancat e saj në skenë, ku gjithmonë arrin të tërheqë vëmendjen...