MENU
Shifra

Zbulohet super pasuria e Sylvester Stallone

Largimet

Rrokada e zonjave të ekranit, Tare, Xhunga, Vasili. Ku do t’i shohim këtë sezon?

Shtatori është në prag dhe merkato e televizioneve që bëhen gati për sezonin e ri...

Habia

Mashtrime me këngëtarin : 3 këngë s’janë të Michael Jackson

Prej disa vitesh adhuruesit e Jackson janë të bindur se tre nga këngët e albumit...

"The young Pope"

Sharon Stone protagoniste e “The New Pope”, të Paolo Sorrentino-s

Sezonit të ri të “The young Pope” me Jude Law, Silvio Orlando dhe John Malkovich...

Habiten pushuesit

Elefanti arratiset nga cirku, lahet në det me turistët

Si një ombrellë e madhe, ishte ajo që u shfaq në plazhin e Santa Maria...

Veprimet

Rutina që duhet të ndiqni çdo mëngjes

Mëngjesi është pjesa ku secili nga ne nis rrugëtimin e ditës, dikush në shkollë, dikush...

Zbulojini tani!

5 cilësi të femrave që asnjë mashkull nuk do u rezistonte

Të gjithë biem dakord kur mendojmë se meshkujt sot vlerësojnë më shumë bukurinë se sa...

Studimi

Shpërqëndrimi/ Nuk është Interneti fajtori…

Mes shumë fatkeqësive për të cilat çdo ditë fajësojmë internetin, një ndër më të rëndat...

Këshilla

Si të zgjoheni në mëngjes dhe të filloni një ditë të suksesshme

Disa ditë, që nga fillimi janë shumë të mira. Zgjoheni herët, kafeja është e përkryer,...

Mesazhi i fortë që Rocky Balboa i dha djalit

‘Derisa të besosh te vetja, nuk ke për të pasur një jetë’

Ishte një moment në të cilin kinemaja veshi “dorezat e boksit”. Dhe e bëri për...

E provuar shkencërisht

Këto gra i “fusin frikën” burrave

Studiuesit nga Universiteti i Buffalo, në Kaliforni,  kanë arritur në përfundimin se burrat nuk para...

Ata që të duan duhet ta tregojnë

Çështja nuk është të duash, por të dish ta tregosh

Në këtë pikë të jetës, ju sigurisht e dini se ndjenja e dashurisë për dikë...