MENU
E pa menduar?!

Princi Harry rrezikon pasurinë nga Meghan

Valentino Rossi

“Doktori” shpalos dashurinë jashtë piste

Ai është 39 vjeç dhe pavarësisht viteve që kalojnë, dashuria për MotoGP vazhdon të jetë...

E thonë studiuesit

Kulla e Pizës po “drejtohet”!

Kulla e Pizës, një nga destinacionet më të frekuentura në Itali nga vizitorët, për shkak...

Ka surpriza

“Forbes” publikon listën e këngëtareve më të paguara

Katy Perry është duke jetuar ëndrrën e saj të adoleshencës, duke u renditur së fundmi...

Studimi

’30 minuta në ditë në rrjetet sociale, ul rrezikun nga …’

Një studim i fundit i realizuar nga studiuesit në Universitetin e Pensilvanisë zbuloi se kufizimi...

Nisi nga sulmi me armë...

Reperi i famshëm rrezikon burgim të përjetshëm

Pak javë më parë një sulm me armë në rezidencën ku Kanye West, Nicki Minaj...

“NetGuard”

Nga Kina vjen droni që shpëton jetë

Çdo ditë e më shumë, teknologjia është futur më thellë në jetën tonë u bërë...

100 milionë

Çfarë suksesi para të premtes së madhe!

Na ndajnë vetëm 3 ditë nga e premtja e madhe, kur Rita Ora, këngëtarja me...

Xhensila Myrtezai

“Pa ty s’jam asgjë!”, urimi për ditëlindjen e Bes Kallakut

Bes Kallaku, aktori i humorit, ka festuar 33-vjetorin e tij të lindjes dhe përveç qindra...

Skënderbeu mblodhi shqiptarët

Dua Lipa: Të thuash jam krenare është nënvlerësim!

Nga Inva Mula, Olen Cesari, Ermal Meta, Elhaida Dani e Kastriot Tusha morën pjesë mbrëmjen...

Melania Trump

Zonja e Parë shpenzon 175 mijë dollarë në një pasdite

Paratë nuk i mungonin edhe më parë, ndërsa që prej momentit të vendosjes në Shtëpinë...

Shqiptarja rrëmben vëmendjen

Rita Ora, e magjishme në Londër

Në ceremoninë e 64-t të ndarjes së çmimeve për teatrin në Londër ishte këngëtarja me...