MENU
klinika
15 fotografitë historike

Liderët politikë kur ishin fëmijë

"Është fejuar dhe së shpejti do të martohet"

MC Kresha më në fund sqaron të vërtetën

Ditët e fundit qarkulluan lajme në media se MC Kresha është fejuar dhe se shumë...

Gjithçka që duhet të dini për vjeshtën

Ja llojet e xhaketave për të qenë në modë

Dalëngadalë po lëmë pas stinën e verës dhe duket se vjeshta është shumë pranë. Për...

NASA bën veprimin e bujshëm

‘Rolling Stones’ tashmë me një shkëmb në Mars

Një shkëmb i rrokullisur në Mars ka stimuluar imagjinatën e NASA-s. Agjensia hapësinore amerikane, e...

I mban duart gjithnjë në të njëjtin pozicion

Zbulohet sekreti i Meghan Markle

Pothuajse çdo njeri ka një mënyrë qëndrimi kur del në publik apo edhe kur takon...

Reperi që theu rekorde me këngën “Zemër”

‘Koncerti i vdekjes’, humbin jetën 5 persona

Një incident me pasoja fatale ka ndodhur së fundmi në koncertin e reperit të njohur...

Për herë të parë Miriam Cani...

Këngëtarja pozon me barkun e rrumbullakosur

Mëngjesi i sotëm ka nisur ndryshe për këngëtaren e njohur, Miriam Cani. Bukuroshja është nisur...

FOTO/ Mes të bardhës dhe blusë

Ja si duket zyra e Blendi Fevziut

Gazetari i njohur i emisionit “Opinion”, Blendi Fevziu, është tepër aktiv në profilin e tij në...

Tendencat e verës

Sezoni i thonjve i frymëzuar nga karamelet Skittles

Trendi i thonjve që po bën namin së fundmi janë thonjtë shumëngjyrësh, pikërisht si karamelet...

Rikompozohet vepra e Moxartit...

Artistja shqiptare që po mahnit Francën

Nëse keni sadopak njohuri mbi muzikën klasike, gjasat janë që keni dëgjuar të paktën një...

Copëza të gjalla jete, në mes të harresës

Artisti që u jep jetë vendeve të harruara

Arti i rrugëve ka ardhur gjithmonë në formë revolte, herë përmes grafitit, posterave e herë...

Tashmë me një imazh të ri

Vesa Luma nuk po gjen rehat, ndryshon sërish

Pasi i bëri flokët rozë dhe më pas bjonde në nuancë platin, Vesa Luma ka...