MENU
klinika
Akuzat për përdhunim

Ja sa pagoi Ronaldo kundrejtë heshjes së gruas…

Vërtetë prekëse

“Salome”, i la dhuratën e fundit vajzës para se…

Më 13 qershor të këtij viti, aktorja e njohur Edith Gonzales u nda nga jeta,...

Si rrallë herë më parë

Rudina Magjistari publikon foton e vajzës dhe…

Ajo është në nga moderatoret shqiptare më të dashura të publikut. Rudina Magjstari gjithmonë kujdeset...

Pas kaq shumë kohësh...

Zbulohet identiteti i dyfishtë i Mona Lisës

Konsiderohet piktura më e famshme në botë, shumë njerëz e kanë quajtur edhe “Piktura Misterioze”...

Çfarë po ndodh?

Prej dy vitesh pjesë e grupit, tjetër largim nga “On Records”

Reperi Fero, i cili së fundmi është kthyer në kryefjalën e mediave për shkak të lidhjes...

Foto/ Luksoze dhe komode

Brenda shtëpisë së Bieta Sulos dhe Alban Dudushit

Moderatorja e emisionit “Ftesë në 5”, Bieta Sulo, është tepër aktive në profilin e saj në...

Ja nga cilat sëmundje vuante

Hijet e dyshimit mbi vdekjen e Elvis Presleyt

Kanë kaluar 42 vite që nga vdekja e Elvis Presleyt (1935-1977), mirëpo akoma ka dyshime...

Puna si drejtoresh televizioni e ndryshon

Brisida Shehaj e Tatimeve ndryshon look

Ish-drejtoresha e Tatimeve Brisida Shehaj ketë të martë disa orë ia ka dedikuar look-ut të...

Bëri bashkë emrat më të spikatur

Doktori i VIP-ave pjesë e filmit të Ermal Mamaqit

Prej disa ditësh Ermal Mamaqi ka treguar se ka nisur xhirimet për filmin e tij...

S'do t'u besoni syve sa ngjajnë

Olsi Bylyku gjen rastësisht sozinë e tij

Olsi Bylyku është një nga aktorët më të dashur të humorit në trojet shqiptare. Edhe...

"Seriali nuk ishte i mirë për mua"

Çudit shkrimtari i ‘Game of Thrones’

Shkrimtari George R. R. Martin e ribotoi dhe tha se ishte i lumtur që “Game...

Në hapat e mamasë...

Djali i Çiljeta Xhilagës shfaq talentin e fshehur

Dy ditë më parë, këngëtarja Çiljeta Xhilaga publikoi këngën e saj më të re në bashkëpunim...