MENU
Çmimi i rëndësishëm

Adelina Ismaili rikthehet për të fituar/Nominohet në Zvicër

"Bëjmë seks dhe një fëmijë tjetër..."

Kylie Jenner një superdhuratë Travis Scott për ditëlindje

Travis Scott, partneri i Kylie Jenner festoi ditëlindjen dhe mbushi 27-vjeç. Në ditën e tij të...

"Dua..."

Njihuni me dëshirën e madhe të Bleona Qeretit

“Dua të marr një çmim të madh në Amerikë” Së fundmi  Bleona Qereti ka qenë...

Video

Jonida Maliqi:Duhet të jeni në vendin tim të kuptoni presionin

Këngëtarja shqiptare, Jonida Maliqi, pas triumfimit në festivalin e Radio Televizionit Shqiptar, pritet të na...

Shumë shpejt një koncert rectal

Manjola Nallbani përgatit surprizën e madhe për fansat

Këngëtarja e njohur Manjola Nalllbani i ka kushtuar gjithë jetën muzikës dhe ka qenë një...

Zbuloni shumën marramendëse

Sa paguhet Madonna për 7 minuta në skenë nga Billboard?

Madonna nuk ndalet. Edhe pse 60 vjeç, ajo ende është e vendosur të surprizojë me...

Nuk e fshehin romancën

Dashuria e fundit e Chris Brown, një modele

Sipas “Page six”, këngëtari 29 vjeçar Chris Brown po shoqërohet së fundmi me modelen 25...

Arsyeja

Mozzik ndalohet nga policia në Kosovë

Reperi i njohur Mozzik së bashku me partneren e tij Loredana janë kthyer ndër çiftet...

Humba një fëmijë kur isha...

Pink rrëfen historinë e dhimbshme

Pink ka pranuar se në moshën 17 vjeçare ka kaluar një abort. 39 vjeçarja tregoi...

"E hap dekoltenë sa hap gojën..."

Ilda Bejleri thumbon analistin, nuk i ka dalë inati

Rreth 1 vit më parë Mustafa Nano u vu në qendër të vëmendjes mediatike për...

Foto/ Video

“Avengers-Endgame” thyen rekordin botëror të biletave

Hakmarrësit e galaktikës në misionin për të shpëtuar gjysmën e popullsisë së botës që u...

Së shpejti me një projekt të ri

Zhduket nga ekrani, rikthehet ish banorja e Big Brother

Armela Hyseni është një nga ish-banoret e “Big Brother Albania” e cila që pas përfundimit...