MENU
klinika
(Foto)

Ja si duket Floriana, në tremujorin e dytë të shtatzënisë

Sukesesi i paimgjinueshëm...

“Game of Thrones”, seriali që theu rekordet në Emmy

“Game of Thrones” është seriali kaq shumë i preferuar i të gjithëve që rrëmbeu brenda...

"Në shtëpinë time...."

E kritikuan për mungesën e bibliotekës, reagon Oni

Shtëpia e tij u bë kryefjala e momentit dhe e tërë vëmmendja e medias dhe...

Zbuloni detaje

Ndarja e papritur, Lim Hoti sapo na tha të vërtetën

Është përfolur ditë më parë se këngëtarja Baby G është ndarë nga i dashuri i...

'Ke të fala nga Tatjana...'

“Virusi FaceApp”, Albani bën përshkrimin më epik

Në rrjetet sociale është shpërndarë si ‘virus’ një aplikacion i quajtur “FaceApp”. Ky fiksim ka...

"Bashkë përgjithmonë”

Kush ia bëri Arilenës urimin më emocionues për ditëlindje?

Ditën e sotme, këngëtarja e njohur Arilena Ara feston 21-vjetorin e saj të lindjes. Mirëpo,...

Zbuloni emrin...

Konfirmohet anëtari i fundit i jurisë së Këngës Magjike

Këtë vit, fesivali i Këngës Magjike, i cili pritet të nisë në vjeshtë, do të...

Në ditën e tij të lindjes...

Landi Hysi e urojnë me fjalët më të bukura të Dr. Florit

Me siguri të gjithë jeni fansa të djemve të grupit “West Side Family”, të cilët...

Rrugës për pushime

Mos e mohoni më! Luana kapet mat me Krenarin…

Vetëm pak ditë më parë, Luana Vjollca publikoi bashkëpunimin më të ri me Faydee, të...

Epo më në fund dikush....

Koreografja e njohur shqiptare pranon hapur ndërhyrjen estetike

Në botën e madhe të showbizit vihet re një tendencë e jashtëzakonshme për të kryer...

"2 nga 5 basketbollistë"

E ironizuan për jetën e saj, Kendall pranon lidhjen e re

Kohët e fundit, jeta personale e Kendall Jenner është vënë në qendër të mediave dhe...

Tani mund ta ngatërroni me Gigin...

Bella Hadid bën ndryshimin e paimagjinueshëm në look

Të bukurat Bella dhe Gigi po çmendin botën anë e mbanë. Qoftë me apo pa...