MENU
klinika
Fotoja që i tregoi të gjitha

Arditi e Arbana bashkë në “Këngën magjike”?

'Disney, mos na e prish fëmijërinë'

Rikthehet superfilmi “Home Alone”, version i ri!

Një ndër filmat e preferuar të Krishtlindjes, “Home Alone” do të rikthehet shumë shpejt! “Disney”...

Zbuloni detajet...

Gigi me dikë tjetër, Zayn Malik merr vendimin e rëndësishëm

Shtatë muaj pas ndarjes me këngëtarin e njohur Zayn Malik, modelja Gigi Hadid u pa...

'Kelvi nuk më falenderoi'

“Askush nuk na zëvendësoi”, Dajana ka dy fjalë për të thënë!

Dy ditë më parë, Kelvi Kadilli dhe Arjola Shehu njoftuan se kishin bërë marrëveshje me...

"Me lot në sy"

Elvana kujton ç’ka i ndodhi në 2013-n, ndan rrëfimin e sinqertë!

Elvana Gjata ka ndarë me ndjekësit në Instagram një ndjesi mjaft të sinqertë. Ajo ka...

E pranoi vetë...

La Elvanën pas, Ermali bën pjesë të filmit aktoren e njohur!

Pas suksesit që korri me filmin komedi “Dy Gisht Mjaltë”, Ermal Mamaqi nuk ndalet! Ai...

Trendi i momentit...

Arsyet pse duhet të bëheni të paktën një herë bionde

Vajzat e dinë shumë mirë që të ndryshosh ‘look’ ndonjëherë është e domosdoshme për t’u...

"Nuk dua të jem skllav"

Albano Bogdo merr vendimin e papritur, braktis televizionin!

Albano Bogdo na ka habitur gjithnjë me deklaratat e tij të bujshme, ndaj tani e...

Zbulojini ato!

Këshilla! Receta e darkës ideale, nëse do të biesh nga pesha

Do që të dobësohesh? Eh nuk je i vetmi… Por, teksa po përpiqesh të mbash...

Fotografohen së bashku

E përmendi në këngë, Haradinaj ka diçka për t’i thënë Unikkatil-it

Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim sot reperin e njohur Viktor Palokaj,...

Kryeson Hong Kong...

Desinacioni i verës? Ja 10 qytetet më të vizituara në botë

Sidomos në periudhën e verës, të gjithë ne kemi në mendje tërë kohës destinacionin e...

Foto

Pamje nga shtëpia ku jetonte Meghan para se të bëhej dukeshë!

Aktualisht Meghan Markle jeton në Frogmore Cottage bashkë me Princin Harry dhe me bebushin Archie....