MENU
Ministri norvegjez

Ministri i transporteve jep dorëheqjen: Dua të rri me gruan

“E freskët dhe e motivuar”

Era Istreli del nga spitali

“Më në fund jashtë. Ndihem e freskët dhe e motivuar”. Kështu shkruan këngëtarja Era Istrefi,...

Kritika ndaj Zonjës së Parë

Melania mbjell pemë me taka të larta e veshje 4 mijë dollarë

Melania Trump, Zonja e Parë, e cila njihet për klasin e saj në veshje, e...

I hodhi cigare në skenë

Ledri Vula i vërsulet fansit në koncert

Periudha e verës është ajo më e ngjeshura për artistët, por jo të gjitha koncertet...

Ku do i shohim këtë sezon?

Ndryshimi i motrave Vjollca ndër vite

Tashmë ato janë kthyer në moderatoret më të dashura dhe pa më të voglin dyshim,...

"Një udhëtim emocional"

Ryan Gosling është Neil Armstrong, njeriu i parë në Hënë

Edicioni i 75-të i Festivalit të Filmit në Venecia nisi të mërkurën me tapetin e...

60-vjetori i lindjes

Fëmijët kujtojnë Mbretin e Pop-it

I lindur më 29 gusht 1958, Michael Jackson duhet të mbushte 60 vjeç një ditë...

Festivali i Filmit në Venecia

Yjet parakalojnë në tapetin e kuq

Pikërisht sot ishte hapja e edicionit të 75-të të Festivalit të Filmit në Venecia. Të...

Mbreti i Pop-it

Michael Jackson fiton dhe më shumë para pas vdekjes!

Mbreti i Pop-it, Michael Jackson është duke fituar më shumë para tani që nuk jeton...

Mjaft me “Mercedes”-in

Prezantohet limuzina e re e Putin

Mjaft me “Mercedes”-in. Një makinë “e bërë në Rusi” është gati të hyjë në garazhin...

Konfirmon kitaristi Mark Miller

Ceremoni në jaht, martohet 72-vjeçari Neil Young

Kantautori 72-vjeçar Neil Young dhe aktorja 57-vjeçare Daryl Hannah thuhet se janë martuar në mënyrë...

Festivali i 75-të i Filmit

Yjet e Hollywood zbresin në Venecia

Edicioni i 75-të i Festivalit të Filmit të Venecias hapet sot, në mbrëmje, mes kritikave...