MENU
" Ora biologjike më thërret"

Këngëtarja: Momenti të bëhem nënë

"Ndjej keqardhje "

Barbra Streisand flet për fajësimin e prindërve të viktimave të Jackson

Këngëtarja dhe aktorja amerikane, Barbra Streisand, ka marrë kritika të shumta për deklaratat e saj...

Të ardhurat, për bamirësi

Kim Kardashian dhe Kanye West shesin këpucët në rrugë

Ajo dhe bashkëshorti i saj numërojnë milionat, duke bërë sa është e mundur në mënyrë...

Postimi

Ermal Mamaqi rikthehet në skenën e ‘Portokallisë’

Ermal Mamaqi kthehet sërish atje ku filloi rrugëtimin si pjesë e grupit shumë të pëlqyer...

Grindje masive

Yjet rivale të YouTube “përleshen” në Berlin

Më shumë se 100 oficerë policie u futën në mes të një turme për të...

Arma i shkrepet në xhep

Po xhironte videoklipin, këngëtari vetvritet gabimisht

Këngëtari i njohur, Justin Carter, është vetëvrarë gabimisht me një armë zjarri gjatë realizimit të...

Reagon ndaj komenteve negative

Kylie Jenner: Asnjë lek nga prindërit pas moshës 15-vjeçare

Kylie Jenner reagoi ndaj komenteve negative në statusin e saj si miliardere “self made”. Për...

Bleu klikimet

Akuzat/ Flori i kthehet Sabri Fejzullahut

Një video ka qarkulluar së fundmi në rrjetet sociale, ku Sabri Fejzullahu akuzon kantautorin Flor...

Foto që bëri xhiron e rrjeteve sociale

Shqiponja e shqiptarëve mbërrin edhe në Izrael

Disa ushtarët izraelitë kanë pozuar duke formuar simbolin e famshëm të shqiptarëve. Fotoja ka bërë...

Por sa?

Familja Kardashian-Jenner “noton” në para

Kylie Jenner është bilioneria më e re në botë, ndërsa Kendall Jenner është modelja më...

Molla e sherrit, Tristan

Përfundimisht mbaron miqësia Jenner dhe Woods

Kylie i jep fund përfundimisht miqësisë me Jordyn Me sa duket, Kylie Jenner dhe Jordyn Woods...

Bastet kanë filluar

Gjinia dhe emri i mundshëm i foshnjës me gjak mbretëror

Ndërkohë që Dukesha e Sussex është në pritje të ëmbël, në muajin e tetë të...