MENU
klinika
Në moshën 102 vjeçare

Ndërron jetë arkitekti i piramidës së Luvrit

Po zhvillohen hetimet

Çfarë e tronditi prapaskenën e Eurovizion?

Në edicionin e sivjetshëm të “Eurovizion” u shënua një tragjedi e papritur. Një 66-vjeçar me...

As Qipro dhe as Shqipëri

Eleni Foureira në mbështetje të Jonida Maliqit

Këngëtarja shqiptare Eleni Foureira e cila jeton në Greqi dhe përfaqësoi vitin e kaluar Qipron...

Video

Modelja shqiptare nuk i lë vend imagjinatës në Kanë

Revista franceze La Figaro publikon videon ku Heidi Lushtaku nuk i lë vend imagjinatës në...

Sekretet të zbulohen nga fansat

Selena Gomez ” Koleksioni Puma mban mesazhe sekrete”

Ylli 26 vjeçar i muzikës pop ka lançuar koleksionin e saj të dytë për markën...

Nuk u dëgjua asnjë fjalë shqip

Shqipëria në Eurovizion, pa përfaqësim nga shtypi

Besoj se si të gjithë e ndoqën natën e dytë të Eurovision Song Contest dheu...

"E drejta e gruas"

Dua Lipa dhe Lady Gaga pro abortit

Dua Lipa është shprehur publikisht kundër ilegalizimit të abortit, që është firmosur nga guvernatori i...

A janë të qarta shkaqet?

Ndërron jetë Ashley Massaro, ish-ylli i WWE

Ashley Marie Massaro , ish-luftëtarja e WWE e cila njihet njëherëshit edhe për paraqitjen e...

Foto/ Video

Jonida Maliqi “ndez” skenën e Eurovizionit, kalon në finale

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi ka mbushur skenën e “Eurovizion 2019” në tel Aviv të Izraelit...

Mesazhi i aktorit të humorit

Ankohet publikisht “Mbetem duke ngrënë sallatë”

Ai është një ndër figurat më të spikatura të spektaklit të humorit “Portokalli”. Aktorin Marin...

Përfundon në gjykatë

Ariana Grande paditet nga fotografi për të drejtat e autorit

Këngëtarja Ariana Grande është paditur në gjykatë sepse postoi fotografinë e saj në mediat sociale....

Kush do ta vrasë Pamela Anderson?

Për herë të parë në kopertinën e “Vogue”

Është një nga aktoret më seksi, por deri më tani nuk e kishte prekur kopertnën...