MENU
klinika
Sekreti që i ndryshoi jetën

Eneda Tarifa: Jam më mirë se 10 vite më parë

Rama ngacmon aktorin

Puna e la pa muaj mjalti/ Gaz Paja zbulon reagimin e bashkëshortes!

Aktori i njohur i humorit, Gaz Paja, kurorëzoi dashurinë e tij në një ceremoni private...

Lidhet me bukuroshen e Victoria Secret

Isaac Carew harron shpejt Dua Lipën!

Ndarja e Dua Lipës dhe Isaac Carew ashtu si edhe vite më parë ndodhi pa...

Historia e dhimbshme

E braktisi që të vogël/ I ati i Eminem ndërron jetë!

Ai kishte folur shumë për të përmes këngëve ku gjithmonë e akuzonte se e ka...

Këngëtarja e falenderon publikisht

Fansi çmendet pas Rinës/ E ‘gdhend’ në trup!

Rina Balaj është një nga reperet e para femra në tregun muzikor shqiptar dhe për...

Së shpejti vjen projekti i ri

Dafina i ‘vjedh’ bashkëpunëtorin Ledri Vulës!

Dafina Zeqiri padyshim nuk gabon me asnjë prej projekteve të saj muzikore. Projektet e fundit...

Ja e vërteta

Kënga e Era Istrefit korri sukses botëror, por e kopjuar?

Kënga “Sajunara Babe” e Era Istrefit na pëlqeu shumë, ashtu si çdo këngë tjetër e...

Foto

Dua Lipa dhe vëllai i Bella Hadid kapen mat !

Vetëm pak pas ndarjes së saj nga modeli dhe kuzhinieri Isaac Carew, me të cilin...

Habit me deklaratën...

Bes Kallaku: Mund të jem nga njerëzit më të pasur në botë

Bes Kallaku është një ndër aktorët më të preferuar të humorit në vend dhe sigurisht...

Foto

Nuk do ta njihni! Elvana rikthehet ‘ndryshe’!

Elvana Gjata ka zgjedhur kohët e fundit që të duket shumë thjeshtë dhe kjo është...

"Përbindësh gënjeshtar që më tradhtoi për dy vjet"

Habit Pamela për të dashurin: Ai është monstër!

Pamela Anderson, e lidhur me futbollistin francez Adil Rami, prej dy vitesh; por gjërat nuk...

Publikon foto!

Sara Hoxha po na zbulon gjininë e bebit?

Sara dhe Ledioni janë duke pritur një djalë, i cili do ta bëjë vëlla të...