MENU
klinika
Zbuloni arsyen

Po taksapaguesit ? Çifti mbretëror shpenzojnë 3 mln dollarë

Foto

Politikania kosovare vishet si “Superman”

Duda Balje, politikanja kosovare është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Përtej...

Detaji që po na vë në dyshime...

Nuk e dinim! Alba Hoxha shtatzënë?

Alba Hoxha është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit, kjo sidomos...

Reagon Bieta Sulo

Alban Dudushi bëhet shoqëruesi i vajzës në minimaturë

Joelle, vajza e Alban Dudushit është rritur dhe në fundjavë ka festuar minimaturën. Vajza e...

Vjen në jetë 'Sebastien'

Psikologia e njohur bëhet nënë për herë të dytë

Denata Toçe, psikologia e mirënjohur nga publiku shqiptar është bërë nënë për herë të dytë!...

Reagon këngëtari

Dren Abazi rikthehet në Prishtinë me një koncert ekskluziv!

Rikthehet në Prishtinë, me një koncert ekskluziv Dren Abazi. Një nga artistët më të suksesshëm...

"Flija në karrige..."

Bes Kallaku: Agron Llakaj më hapi derën…

Aktori i humorit, Bes Kallaku ka qenë gjithnjë në vëmendjen e të gjithëve për lajmet...

Publikojnë foto

Dhuratë superluksoze për Mozzik dhe Loredanën

Çifti u vunë në qendër të vëmendjes në fillim të muajit të kaluar. Kjo për...

Publikon foto!

Dhuratë luksoze për Rezarta Shkurtën!

Nuk ka ditëlindjen sot dhe as nuk është e para që mer dhurata kaq të...

Foto

Drake paska tatuazh Rihanna-n dhe fansat po çmenden!

Drake dhe Rihanna kanë qenë çifti juaj i preferuar dhe duken sikur janë të destinuar...

"Me një artist që e vlerësoj shumë..."

Aurela Gaçe zbulon super bashkëpunimin!

Aurela Gaçe di të jetë gjithnjë një divë dhe ikonë e muzikës së vendit tonë....

Rrëfehet Khloe Kardashian!

Tristan kërcënoi të vriste veten pas skandalit me Jordyn!

Khloe Kardashian, Tristan Thompson dhe Jordyn Woods kanë qenë dhe janë ende prej kohësh në...