MENU
klinika
Foto

Pas ndarjes nga bashkëshorti, zbulohet i dashuri i Dajanës

Detaje brenda villës luksoze

Cristiano Ronaldo, 8000 euro për një natë në Greqi!

Cristiano Ronaldo, futbollisti juaj i preferuar ka ditur gjithnjë të jetë në qendër të vëmendjes....

Një rrëfim i pabesueshëm

Aktorja tronditi botën: Dikur, nuk dija të lexoja…

Teksa e njohim si një aktore shumë të suksesshme dhe mjaft të mirënjohur nga publiku,...

Foto

Çfarë i bëri bashkë Era Istrefin dhe Noizy-n?

Këngëtarja Era Istrefi ka ditur të jetë e suksesshme me çdo projekt muzikor.  Këtë herë,...

Nuk shkojnë mirë!

Dy çiftet mbretërore i ndanë gjërat një herë e përgjithmonë!

Meghan Markle dhe princi Harry janë shkëputur zyrtarisht nga organizata e përbashkët e bamirësisë që...

Po gjinia e bebit?

Zbuluan shtatzëninë, por sa muajshe është Miriam Cani?

Qe shumë i bukur lajmi që Albani dhe Miriam dhanë gjatë koncertit, se po prisnin...

Foto

Si në parajsë, ja ku po pushojnë Getoari dhe Marina

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi dukshëm janë çift shumë i dashur për publikun shqiptar. Së...

Ermali po i bën konfuzë të gjithë

Po Belinda? Kejvina Kthjella kthehet ne Xing!

Duket se Kejvina Kthjellës nuk i ndahet shpirti nga spektakli i drejtuar nga Ermal Mamaqi....

"Mund të gjesh veten këtu"

Me Rozën e ka? Reagon Enca: Ti je xheloze për mua!

Pasi Trejsi Sejdini ofendoi Encën disa muaj më parë dhe Enca ia ktheu kusurin. Roza...

Artistja i kundërpërgjigjet fansave...

Arsyeja e trishtë e shtimit në peshë të Bebe Rexhës!

Duket se fansat nuk kanë reaguar edhe aq mirë për foton e saj ku dukej...

Nuk përmbahet fare...

Roza kundër Encës: Je bishti kavallit…

Enca ka një dramë të vjetër me ish- Miss Universe Albania Trejsi Sejdini, kur kjo...

Habit artistja me deklaratën...

Gaga: Jam ndjerë keq për ndarjen e Cooper dhe Shayk, por…

Aktori Bradley Cooper dhe modelja Irina Shayk kanë qenë çifti më i komentuar i showbizit...