MENU
"Rri gjithë natën më ruaj çfarë postoj..."

“Flet anglisht kur…”, Roza Lati i “përvishet” komentueses

Mbyllen dyqanet pa lajmërim

Roberto Cavalli drejt falimentit?

Roberto Cavalli ka mbyllur dyqanet e tij në SHBA pak pasi njoftoi se po përpiqet...

Arsyeja

Bebe Rexha single?

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret me origjinë shqiptare më të famshme në botë. Në...

Nderon vëllain

Kim Kardashian zbulon emrin e fëmijës së katërt

Së shpëjti do të lindë djali i saj i dytë i cili do të vijë...

Atmosferë e ndezur

Morena Taraku publikon fotografi nga festa e ditëlindjes

Këngëtarja Morena Taraku festoi dje ditëlindjen dhe urimet që ajo mori nga miqtë ishin të...

Kritikojnë fansat

E bija mesazh për Gwyneth Paltrow: “Pa pëlqimin tim mos bëjë asgjë”

Vajza Gwyneth Paltrow ka kritikuar nënën e saj për publikimin e një fotografie pa pëlqimin...

Fotoshopi dominon foton

Dallohet photoshop-i i dështuar në foton e motrave Kardashian

Motrat Kardashian-Jenner janë tallur nga përdoruesit e internetit, pasi kanë dalluar dështimet e “Photoshop”-it. Fansat...

Tregon këngëtarja

Përse Vesa Luma jeton e ndarë me Big Bastën?

Duke qenë se këngëtarja Vesa Luma  ka kohë që po jeton larg bashkëshortit Big Basta,...

" Do mbaj këto linja"

Chrissy Teigen nuk ka plan të humbë në peshë

Chrissy Teigen është një nga yjet që tregohet gjithmonë e sinqertë me fansat e saj,...

“Të kesh armiq të fortë është bekim”

Shkrimi i rreperit Nipsey para se të qëllohej me armë

Reperi Nipsey Hussle është qëlluar për vdekje ditën e djeshme. TMZ raporton se 33-vjeçari u...

Fotografia shpjegon mesazhin...

Albërie Hadergjonaj sjell një mesazh për vajzat e reja

Këngëtarja e cila tashmë është bërë  gjyshe, Albërie Hadërgjonaj, ka publikuar një foto në të...

“Gëzuar ditën e nënave"

Pas ndarjes, Liam uron Cheryl në ditën e nënës

Liam Payne ka zgjedhur ditën e nënës për të uruar ish-partneren Cheryl. Krahas një fotoje...