MENU
klinika
Sa ka kushtuar libri...

Rihanna publikon autobiografinë me 1 mijë foto

Mësojni dhe ju

7 trendet më virale të ngjyrave në 2020-ën

E dimë që tani është ajo koha kur na duhet të nxjerrim nga gardëroba triko,...

Ju ngelet ju për të thënë nëse ngjajnë

Hygerta Sako prezanton njeriun e saj të dashur

Ish-missi dhe moderatorja e njohur, Hygerta Sako, numëron mijëra ndjekës në profilin e saj në...

Intervista

Fevzije apo Gili, pse nuk e ndryshoi këngëtarja emrin!

Kush nuk e mban mend hitin “Xixëllonja” të kënduar nga Gili në Festivalin e Dhjetorit...

8 muaj pas fejesës

Martohet në fshehtësi të plotë aktorja e njohur

Jennifer Lawrence, aktorja e njohur është martuar në fshehtësi të plotë mbrëmjen e kaluar. Tetë...

Foto

“Kur ti je i lumtur jam edhe unë”/ Elvana habit me dedikimin për …

Valdrin Sahiti ka organizuar një festë për ditëlindjen e tij, dhe në këtë aheng nuk...

Këngëtari ndan mendjen

Capital T braktis përgjithmonë muzikën?

Një muaj më parë, reperi Capital T mbajti në “Sheshin Nënë Tereza” koncertin më të...

Foto mbreslënëse

Kukullat më të dashura të Disney, tashmë reale

Artisti dhe stilisti grafik finlandez Jirka Vinse Jonatan Vaatainen është rritur duke parë filmat vizatimorë të Disney-t....

6 këshilla për një fundjavë perfekte

“Mos përhapni panik të dielën në mbrëmje!”

E pritët me padurim fundjavën? Atëherë bëni maksimumin për të shijuar këto dy ditë pushim....

"Tani i kam shumë miq..."

Kush janë VIP-at që i ka ngelur në klasë Iris Luarasi?

Pedagogia e gazetarisë, Iris Luarasi njihet se nuk e ka problem aspak që të lëjë...

"Çfarë do të doje për vendin tani?"

“Dua që qeveria…”, Blendi Fevziu habit me dëshirën e tij

Moderatori i njohur Blendi Favziu ishte mbrëmjen e sotme në “Shiko Kush Luan” ndërsa intervista ishte...

Na surprizoi të gjithëve...

Enca feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbushi sot!

Që në orët e para të datës 19, këngëtarja Enca Haxhia ka marrë një numër...