MENU
klinika
Flet për jetën në karantinë

Çfarë ka hequr Ermal Fejzullahu këto ditë?

"E shihni, por nuk i kushtoni rëndësi"

Astronauti në Hënë, çfarë gabimi është bërë në këtë foto?

“E shihni, por nuk i kushtoni rëndësi”, tha dikur detektivi i madh letrar Sherlock Holmes....

Nuk e fshehin më!

Moderatorja shqiptare i bën dedikimin romantik Kledi Bahitit

Kompozitori i njohur Kledi Bahiti është në një histori dashurie me gazetaren dhe moderatoren e...

Tani me e thjeshtë për ta

Një studente amerikane shpik maska për personat shurdhë-memec

Një studente amerikane nga shteti Kentucky, mendoi të modifikojë maskat klasike, duke i bërë ato...

Të martuar prej 51-vjetësh

Vdesin nga koronavirusi me 6 minuta diferencë

Vetëm disa javë më parë, Stuart, 74 vjeç dhe Adrian Baker, 72 vjeç, nuk kishin...

Një shkëputje nga rrjetet sociale?

Pas karantinës, Robert Berisha vjen me një falje publike

Ditën e sotme kreu testin e koronavirusit dhe rezultoi negativ. Pas 14 ditësh qëndrimi në...

Nga operacionet plastike deri tek zgjerimi i familjes

Adelina Tahiri flet hapur

Adelina Tahiri është bërë pjesë e rubrikës “Kutia e Pyetjve” të emisionit “Prive”. Këngëtarja ka...

Detajet e shtatzënisë

Jonida Vokshi flet për emrin e vogëlushes dhe rikthimin në ekran

Pak ditë më parë, Jonida Vokshi konfirmoi atë që e prisnin prej kohësh. Moderatorja shqiptare...

Rezultoi pozitive

Pas Boris Johnson, edhe e fejuara e tij shtatzënë me Covid-19.

Pak ditë më parë, më 27 mars, kryeministri britanik, Boris Johnson rezultoi pozitiv me koronavirus....

Përjetimet e Elton Dedës nga izolimi

“I trembem së nesërmes, do kalojmë një recesion ekonomik të paparë”

“Unë i trembem së ardhmes, pasi ajo nuk duket me dritë. Nuk shikoj gjëra të...

Alketa Vejsiu rrëfen të pathënat e jetës private

“E njoha kur do blija shtëpi, ai ishte ndërtuesi”

Ka mbi 20 vite që është pjesë e medias në Shqipëri e një ndër personazhet...

Efektet e karantinës

Ermal Mamaqi rruan kokën dhe video epike nuk duhet humbur!

Aktori dhe producenti i njohur, Ermal Mamaqi, ka qenë prej ditësh aktiv në rrjete sociale...