MENU
klinika
Foto

Kim Kardashian, publikon për herë të parë të dy djemtë

Cilin profesion zgjodhi?

Diplomohet Tayna: Kam gjithmonë një plan B!

“Columbiana”, nga reperja Tayna; e mbajmë mend të gjithë e ndoshta ende edhe e dëgjojmë...

"Kam kaluar plot pengesa në jetë"

Ikona e muzikës: Kam kancer në fyt!

Të gjithë jemi mësuar që në ndonjë ditë ta gjejmë veten duke dëgjuar edhe paksa...

Foto

Marina shtatzënë? Ky veprim na shtoi dyshimet…

Marina dhe Getoari kanë qenë gjithmonë në vëmendjen e medias që në fillimet e lidhjes...

Ja çfarë duhet të bëni

Mësoni mënyrën për të mos dëmtuar flokët kur i thani

Mund të jetë e vështirë për t’u besuar, por me shumë mundësi po i thani...

"U mërzit se e imitova ..."

Aktorja e humorit: Më ndaluan të luaj këtë personazh

Delinda Disha, aktore e njohur e “Portokalli”-së ka ngjitur në skenë disa personazhe si Drejtoreshën...

Pas lirimit, ja veprimi i tij i rradhës

Stresi paralajmëron: Më mirë mos ta dini vazhdimin!

Stresi kohët e fundit qe në vëmendjen e mediave për shkak të marrdhënies me Kejsin,...

Ja vlera marramendëse

Çanta e Kim Kardashian kushton sa një shtëpi në Tiranë!

Kim Kardashian dhe gjithë familja e saj njihen për jetën luksoze dhe këtë gjë nuk...

Foto

Nuk e dinim, por Rita Ora qenka një talent në futboll!

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ditën e djeshme ajo ka performuar në stadiumin...

Çfarë ndodhi?

‘Shiko punët e tua’! Fansja acaron Rozana Radin

Rozana Radi është një ndër personazhet më të njohur të ekranit shqiptar. Ajo njihet në...

Kylie fajëson Tristan për atë që ndodhi

Khloe Kardashian, ende mendon për Tristan?

“Keeping up with the Kardashians” ndonjëherë na duket sikur të jetë gjithçka shumë e bazuar...

Zbuloni arsyen

Pse u ndanë Chris dhe Dakota Johnsson?

Pas çdo ndarjeje në showbiz nisin menjëherë aludimet për shkaqet e ndarjes. Kësaj nuk mund...