MENU
klinika
Gjithçka nisi me një intervistë

U njohën nga Instagrami, gazetarja dhe reperi martohen

"Jam duke luftuar sëmundjes e rëndë..."

Këngëtarja e njohur bën njoftimin që tronditi fansat

Emma Marrone për të falënderuar të gjithë fansat dhe kolegët e saj që kanë shprehur...

Martohet mikesha e Dukeshës

Meghan dhe Harry udhëtojnë drejt Romës

Dukesha dhe Duka i Sussex kanë udhëtuar drejt Romës për shkak të martesës së shoqes...

“Kam ndjerë shumë urretje!”

Loredana flet pas lajmit të ndarjes me Mozzik

Loredana Zefi ka folur për herë të parë pas lajmit të ndarjes nga partneri Mozzik!...

Prisnim t’i shihnim në skenë, por jo!

Ja artistët që munguan në koncertin e Capital T

Koncerti i Capital T, “Time Capsule” ka përfunduar dhe përpos surprizave të mëdha që u...

“Si ia dola që kolegët mos ta kuptonin!”

Shtatzënë për herë të parë, flet Brunilda Lahe

Brunilda Lahe do të bëhet nënë e një vajze. Moderatorja  e cila ishte sot e...

Profil/ 85 vite me Sophia Loren

U ngrit pas luftës dhe u bë idhull në skenë

Legjendat, madje edhe ato të kinemasë si ajo, nuk kanë moshë. Ato janë ide platonike,...

Kënga me një histori të mrekullueshme

Era Istrefi këndon shqip në hitin me Yellow Claw dhe Offset

Vetëm pak minuta më parë është publikuar bashkëpunimi më i ri i këngëtares shqiptare Era Istrefi...

“S’keni parë gjë akoma”

Turjan Hysko publikon spotin e ri të “Klanifornia Show”

Shumë shpejt, producenti Turjan Hysko do të sjellë në ekran emisionin e tij të ri,...

"Nuk është thjeshtë një dokument…"

Reperi i njohur merr pasaportë shqiptare

Në mesin e shumë kosovarëve që janë pajisur me pasaportën biometrike shqiptare është edhe reperi...

"Nuk jam gjysma e Jonidës..."

Shoqja e ngushtë desh ia prishi dasmën Jonida Vokshit

Jonida dhe Besniku kishin ftuar në dasmë familjarë, kolegë e miqtë e tyre të ngushtë....

“Sot është dita ime”

Capital T rrëfen si ndihet pak para koncertit

Mbrëmjen e sotme, sheshi “Nënë Tereza” në Tiranë do të ndizet nga koncerti madhështor i...