MENU
klinika
U tha se postoi foto me Donaldin

Kush është djali i cili u shfaq pranë Bora Zemanit

Aktorja tregon se...

Eliona Pitarka, jo më në “Klanifornia”?

Aktorja Eliona Pitarka është gjithnjë në qendër të vëmendjes. Së fundmi, ajo ka vendosur që...

“Ka ardhur koha të kujdesem për veten”

Çfarë po ndodh me Dafina Zeqirin?

Dafina Zeqiri ka qenë shumë aktive këtë verë me koncerte dhe festivale të shumta, por...

Në Portokalli apo diku tjetër?

Fjoralba Ponari na tregoi se ku do e shohim këtë sezon të ri

Fjoralba Ponari është një ndër prezantueset më të dashura për publikun. Ajo shpeshherë është aktive...

Kush triumfoi

Lista e plotë e fituesve të ‘MTV Video Music Awards 2022”

Është publikuar lista e plotë e fituesve të “MTV VMAs 2022”, ku kryesoi Taylor Swift...

Jlo reagon mjaft e indinjuar

Pamjet nga dasma me Ben Affleck u publikuan pa leje

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck vijojnë të jenë ende në qendër të vëmendjes, edhe pas...

Ja ç’thotë studimi i fundit

Mungesa e gjumit ju bën më egoist?

Gjumi njihet gjerësisht si një nga proceset thelbësore të jetës, duke ofruar përfitime të fuqishme...

Ja çarë i thotë!

David Guetta telefonon Bebe Rexhën në mes të performancës

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha së fundmi ka marrë shumë vëmendje. Ajo ka...

“Sunny Hill Festival” përfundoi

Kur do të performojë Dua Lipa në Shqipëri

“Sunny Hill Festival” përfundoi edhe në Tiranë! Shumë artistë të njohur shqiptarë por edhe të...

“Ne të dy jemi martuar..."

Semi Jaupaj sapo na prezantoi me “partnerin” e saj!

Këngëtarja Semi Jaupaj vijon të jetë në qendër të vëmendjes që pas daljes nga “Big...

“S’kam qenë kurrë në vend të dytë”

Gazetari Ronaldo Sharka braktis “Ora News”, ç’ndodhi?

Ronaldo Sharka ishte një ndër gazetarët më të besuar të drejtorit të televizionit “Ora News”,...

“Gëzuar 8-mujorin bebat e mi”!

Genta Ismajli na ëmbëlsoi ditën me foton e binjakëve të saj

Një ditë e rëndësishme është kjo e sotmja për këngëtaren Genta Ismajli. Bebat e saj,...