MENU
klinika
"Ishte e çuditshme që një shqiptare..."

Evi Reçi flet për punën që e ëma bënte në Greqi

Foto

Bashkëshortja e Lorik Canës zbulon gjininë e bebes

Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij, Monika, së shpejti do të bëhen prindër për herë...

"Unë iki dhe vij sa herë..."

Tha se iku fshehurazi, Delinda i përgjigjet Salsanos

Deklarata e Salsano Rrapit se aktorja e njohur e portokallisë, Delinda Disha ishte larguar nga...

Ulërima e të qara!

Kim Kardashian nuk përmbahet kur sheh të ëmën në barrelë

Sezoni i ri i “Keeping up with the Kardashians” është mjaft dramatik! Pas skandalit të...

Dhe këngë të reja...

Bashkohet grupi i njohur i vajzave, së shpejti me tur botëror

Pas më shumë se 10 vitesh, grupi i njohur Pussycat Dolls do të rikthehet dhe e...

Dyshja shoqërohej nga dy truprojat

Aktorja e famshme martohet në fshehtësi të plotë

Aktorja e njohur, Jennifer Lawrence ka ngritur dyshimet se është martuar në fshehtësi, të paktën...

“Iku fshehurazi”

Iku nga Portokalli, Salsano nuk e fsheh inatin për Delindën

Lajmi i largimit të Delinda Disha nga “Portokalli” erdhi i papritur për publikun e gjerë...

Ja si do të jetë...

Risi te ‘Kënga Magjike’, ndryshon procesi i votimit

Këtë vit pritet që “Kënga Magjike” të vijë me risi. Në eksperiencën e gjatë këtyre...

"Iu bëfshin ilaçe!"

Ermali shokohet nga çmimet në Zvicër

Aktori i humorit Ermal Mamaqi prej ditësh ndodhet në udhëtim, ndërsa së fundi është ndalur...

“Ishte e tmerrshme, frikësohesha mos vdisja”

Gazetari shqiptar tregon problemet e shëndetit mendor

Gazetari Klinton Zeqiraj ka bërë një rrëfim të sinqertë për periudhën më të keqe që...

Vëmendja goca

5 udhëzime nga Letizia e Spanjës, që të dukeni më e re

Si të rifreskoni imazhin tuaj dhe të dukeni më e re në moshë? Ja disa...

Gjithçka që duhet të dini!

Nga data tek konkurrentët, ja detajet e “Dance With Me”

Këtë sezon të ri televiziv, emisioni “Dance With Me” do të vijë në “Tv Klan”...