MENU
klinika
Ja cilat janë projektet e reja

Bes Kallaku takon Riberyn: I ktheva kasaforten e shtëpisë…

‘Dita e parë ishte dhe e fundit’

Blendi Fevziu tregon pse braktisi karrierën si pedagog

Gazetari i njohur Blendi Fevziu ka treguar në emisionin e tij mbrëmjen e kaluar një...

Arriti të rrëmbente zemrat e publikut

I riu autik fitues i “American got talent”

Konkursi i talenteve të reja ‘America’s Got Talent’ përfundoi sezonin e 14-të dhe fitues u...

Detajet

Tragjike, vdes gjatë lindjes gazetarja shqiptare

Gazetarja e RTK-së, Ardita Sylejmani, ka ndërruar jetë në Budapest të Hungarisë. Gazetarja me prejardhje...

Çfarë i bënë bashkë 2 këngëtaret

Dua Lipa dhe Katy Perry së bashku në Indi

Dua Lipa vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e angazhuar në muzikë, teksa këtë vit...

E fshehtë mbetet nusja, ende...

Martohet stilisti i njohur shqiptar

Stilisti i njohur Niko Komani ka dhënë lajmin e bukur se së shpejti do të...

‘Time Capsule’ ja kur do të mbahet...

Shtyhet koncerti i shumëpërfolur i Capital T

Koncerti ‘Time Capsule’ i Capital T nuk do të mbahet më datën 19 shtator. Pas...

Zbuloni sa merr aktori turk...

Paguhet ‘një thes me para’ për një reklamë

Kivanç Tatlitug është një nga personazhet më të famshëm në Turqi, por jo vetëm. Përveç...

"Ishte e çuditshme që një shqiptare..."

Evi Reçi flet për punën që e ëma bënte në Greqi

Evi Reçi është një ndër këngëtaret më të njohura shqiptare, e cila së fundmi është...

Foto

Bashkëshortja e Lorik Canës zbulon gjininë e bebes

Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij, Monika, së shpejti do të bëhen prindër për herë...

"Unë iki dhe vij sa herë..."

Tha se iku fshehurazi, Delinda i përgjigjet Salsanos

Deklarata e Salsano Rrapit se aktorja e njohur e portokallisë, Delinda Disha ishte larguar nga...

Ulërima e të qara!

Kim Kardashian nuk përmbahet kur sheh të ëmën në barrelë

Sezoni i ri i “Keeping up with the Kardashians” është mjaft dramatik! Pas skandalit të...