MENU
klinika
Dhe këngë të reja...

Bashkohet grupi i njohur i vajzave, së shpejti me tur botëror

Dyshja shoqërohej nga dy truprojat

Aktorja e famshme martohet në fshehtësi të plotë

Aktorja e njohur, Jennifer Lawrence ka ngritur dyshimet se është martuar në fshehtësi, të paktën...

“Iku fshehurazi”

Iku nga Portokalli, Salsano nuk e fsheh inatin për Delindën

Lajmi i largimit të Delinda Disha nga “Portokalli” erdhi i papritur për publikun e gjerë...

Ja si do të jetë...

Risi te ‘Kënga Magjike’, ndryshon procesi i votimit

Këtë vit pritet që “Kënga Magjike” të vijë me risi. Në eksperiencën e gjatë këtyre...

"Iu bëfshin ilaçe!"

Ermali shokohet nga çmimet në Zvicër

Aktori i humorit Ermal Mamaqi prej ditësh ndodhet në udhëtim, ndërsa së fundi është ndalur...

“Ishte e tmerrshme, frikësohesha mos vdisja”

Gazetari shqiptar tregon problemet e shëndetit mendor

Gazetari Klinton Zeqiraj ka bërë një rrëfim të sinqertë për periudhën më të keqe që...

Vëmendja goca

5 udhëzime nga Letizia e Spanjës, që të dukeni më e re

Si të rifreskoni imazhin tuaj dhe të dukeni më e re në moshë? Ja disa...

Gjithçka që duhet të dini!

Nga data tek konkurrentët, ja detajet e “Dance With Me”

Këtë sezon të ri televiziv, emisioni “Dance With Me” do të vijë në “Tv Klan”...

Video/ Mirë që kishim gratë afër

Ermali tregon “anën e errët” të dasmës së Jonida Vokshit

Mbrëmjen e të shtunës, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë....

Me flokë të gjatë dhe me një shikim depërtues...

Modelja 67-vjeçare, JoAni Johnson imazhi i Rihannas

Me flokë të gjatë dhe me një shikim depërtues, JoAni Johson është një nga rastet...

I publikojnë foto dhe video intime

Këngëtarja e njohur bie pre e hackerave

Këngëtarja me famë botërore Nicole Scherzinger ka rënë së fundmi pre e hackerave. Dikush vodhi...

Foto/ Gjthçka duket rrëmujë

‘Tronditet’ Orinda Huta, i shkatërrojnë shtëpinë

Orina Huta dhe Turjan Hysko janë një nga çiftet e dashura të ekranit. Ata janë...