MENU
klinika
Detaje...

Ja si të kuroheni në shtëpi nëse jeni djegur nga dielli

Foto

Dua në hall si ne, sapo na tregoi problemet me lëkurën e fytyrës

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, gjatë javës së kaluar qëndroi për disa ditë...

Ja kush do ta shoqërojë...

Renato Mekolli nuk do jetë më i vetmi në “Hell’s Kitchen”

Shefi i kuzhinës, Renato Mekolli, ka premtuar surpriza të mëdha në edicionin e dytë të...

Foto

“Kemi dasmë!” Çifti i njohur i këngëtarëve i jep fund beqarisë!

Bëhuni gati për një dasmë në showbiz-in shqiptar pasi një çift i njohur ka vendosur...

“Më kërkonin të vrisja veten”

Taylor tregon tmerrin e përjetuar pas debatit me Kim Kardashian

Në një intervistë për “Vouge”, këngëtarja e njohur Taylor Swift ka kujtuar sërish debatin e...

Na emocionoi...

Bebe surprizon, përshëndetje shqiptarësh nga Amerika!

Bebe Rexha së fundi ka publikuar një video, me të cilën tregoi se ka takuar...

Duhet ta provoni...

Lëngu ‘magjik’ që ju heq plot 9 kg për vetëm 14 ditë

Do ju tregojmë një mënyrë se si të bini nga pesha në mënyrë të thjeshtë...

Video

‘Bashkëpunimi vitit’, rikthehen Ledri dhe Ermali

Vetëm pak ditë më parë Ledri Vula tregoi se do të sjellë një projekt të...

Nuk njihet më!

Wooow! Eni Koçi bën ndryshim radikal në look…

Eni Koçi, ndryshe biondja e ‘përhershme’, sapo ka hequr dorë nga ngjyra që e ka...

Fansat gjetën shenja...

Beyonce shtatzënë për herë të tretë?!

Fansat e këngëtares Beyonce janë të bindur se këngëtarja është shtatzënë për herë të tretë!...

Po ju ç'po prisni?

Aksesori cool që fiksoi të famshmet shqiptare këtë verë!

Nëse vumë re një aksesor që e përdori çdo fashioniste e njohur këtë verë ishte...

Konsumoni këto ushqime

Zgjidhja për flokë të dëmtuar nga dielli…

Në stinën e ngrohtë që jemi, agjentët e jashtëm atmosferikë ndikojnë bindshëm në shëndetin e...