MENU
klinika
Shqiptaret po kapin majat e suksesit...

Ava Max, promovon modelin e ri të Fiat-it

Profil/Zëri melankolik i Lana Del Rey

Në prag të braktisjes së muzikës, ylli i popit prek suksesin

Lana Del Rey, e lindur më 21 qershor 1985 njihet për muzikën e saj pop...

Ja në dorë të kujt janë këngëtarët e rinj

Zbulohet juria e “New Artist” për “Kënga Magjike”

Këtë vit “Kënga Magjike” do të vijë më ndryshe se çdo herë tjetër. Për herë...

Lekët shkojnë për sëmundjen skleroza multiple

Autorja e ‘Harry Potter’ dhuron 20 milionë $ për kërkime shkencore

JK Rowling ka dhuruar 20 milionë dollarë për të mbështetur kërkimet shkencore në klinikën që...

Foto, epo vajza nxioni t'i bleni...

Kryefjala e kësaj vjeshte do të jetë ky aksesor!

Gjatë stinës së vjeshtës flokët kanë më tepër tendencën që të bien dhe për këtë...

"Ajo është 21 vjeç…"

Pas ndarjes nga Nora, Roberti flet për lidhjen me Jessica Kadiun

Së fundmi kudo në media po qarkullojnë zëra se Robert Berisha dhe Jessica Kadiu janë...

"Sapo kishim filluar të dilnim bashkë..."

Rrëfehet aktorja e njohur: Më kanë përdhunuar…

Një përdhunim në moshën 15 vjeç, një abort 42 vjeç, teksa ishte e martuar me...

“E mendoja si diçka të frikshme”

Emina Cunmulaj zbulon moshën për herë të parë

Jo të gjithë i përjetojmë mirë kalimet e viteve, megjithatë Emina Cunmlaj duket se e...

"Koha më e mirë për mua"

Renis Gjoka tregon për herë të parë portretin e të bijës

Në qershor të këtij viti, Renis Gjoka u bë baba pas një lidhjeje 10 vjeçare...

“Ore beqar je, të të marr për shtëpi?"

Ori Nebiaj i propozon live në emision Capital T

Ori Nebiaj, një ndër prezantueset më të thjeshta të ekranit shqiptar ka çuditur mëngjesin e...

"Në çfarë gjendje ma sollët burrin?!"

Tolghan përfundon i nxirë, Almeda nxehet publikisht

Almeda Abazi përpos një bashkëshorte e përkushtuar, është edhe shumë suportuese në karrierën e Tolgahanit....

S'ndalen sukseset për këngëtaren shqiptare

Dua Lipa imazh i revistës “The Face”

Dua Lipa do të jetë imazhi i ri i revistës “The Face”. Këngëtarja publikoi një...