MENU
klinika
Muzika në zi

Pësoi arrest kardiak, vdes këngëtari i njohur

Pas divorcit të bujshëm...

Vajza ‘bashkon’ Eneda Tarifën me ish-bashkëshortin

Çifti i njohur Eneda Tarifa dhe Erjon Zaloshnja i kanë dhënë fund martesës së tyre...

Fotot/ Del në Instagram me qafore

Aksidentohet ikona e njohur e televizionit

Një incident që i ka shkaktuar jo pak lëndime, megjithatë, e ka çdramatizuar situatën duke...

Susan Sarandon sulmon Academy

“Për të fituar një Oscar duhen shumë para”

Susan Sarandon ka qenë në festivalin e Torontos për të prezantuar ‘Blackbird’, filmin e ri...

Njihuni me Henry Lile

Shqiptari 12-vjeçar që luan në serialet më popullore në botë

Henry është një djalë shqiptar vetëm 12 vjeç, me të cilin të gjithë duhet të...

Intervista

Pas 9-vitesh bashkëjetesë, çifti i famshëm shqiptar do martohet

Kemi dasmë verën që vjen! Aktori i njohur Erion Isai dhe partnerja e tij prej...

Vetëm një mundësi!

Një “selfie” me këtë model kushton 500 euro

Arnold Schwarzenegger është një model për fansat në të gjithë botën, prandaj kushdo e ëndërron...

Foto

Dasmë në shtëpinë e Stefi Priftit. I martohet vajza

Këngëtari i njohur Stefi Prifti pritet që këto ditë të martojë vajzën e tij, Marian....

5-vjetori i lindjes

Ëndrra që pa Dr. Flori për të birin. Çfarë zbuloi Ermali?

Sot djali Dr.Florit, Danieli ka ditëlindjen. Ai mbush 5 vjeç dhe në këtë ditë të...

A do të largohet nga Top Channel?

Arbana Osmani i zë vendin Ilda Bejlerit? Flet moderatorja

Ndërkohë që jemi ende në merkato televizive, Arbana Osmani është një ndër moderatoret më të...

Çfarë po përgatisin?

Ermali dhe Luana bëhen bashkë kundër Marinës!

Për ditë me radhë në media është komentuar gjatë për largimin e moderatorit dhe aktorit...

"Mirësjellja mund të bëjë ndryshim të madh"

Gruaja e diskriminuar jep mesazhin universal

Anne u përpoq t’i nënshtrohej operacioneve plastike për të ndryshuar fytyrën, por nëna i dha kurajo...