MENU
klinika
Nxitoni të pasuroni gardrobën vajza

Këto do të jenë ngjyrat dominuese për vjeshtën

Vetë këngëtari ka shpërndar foton

Sot të gjithë e duan! Ja si dukej Maluma i vogël

Maluma tashmë është  një ndër këngëtarët më të njohur në botë, i cili i ka...

Ja kush e zëvendëson Kledi Kadiu

Pas Robert Aliajt, largohet edhe një tjetër nga ‘Dance with Me’

Pak para nisjes së spektaklit të kërcimit “Dance with me 6”, u zbulua se Robert...

As Arbana dhe as Luana

Top Channel përgatit spotin e ri, mungojnë 2 moderatoret

Televizioni Top Channel ka përgatitur spotin e sezonit të ri televiziv që nisi këtë shtator....

PROFIL

“Një mbretëreshë në histori”, kush ishte Kleopatra

Të shkruash për femrën që është konsideruar ikonë bukurie thuajse në të gjithë kohët, symbol...

Traileri e ri i filmit “Jojo Rabbit”

“The Beatles” dhe David Bowie në gjermanisht

Para se të kthehet në botën e Marvel me Thorin e ri dhe t’i xhirojë...

Tragjike

Vdes në aksident kantautori i grupit të njohur

Kantautori LaShawn Daniels është ndarë nga jeta në moshën 41-vjeçare. Daniels shkroi tekste të tilla...

Arsyeja është vërtet interesante

Pse Meghan Markle refuzon të humbasë peshë pas lindjes?

Vajzat e famshme janë gjithnjë në nxitim për të demostruar trupat e tyre pas lindjes....

Bleu stoli me para të shtetit (VIDEO)

Ish-Zonja e Parë e Hondurasit dënohet me 58 vjet burg

“BBC” ka raportuar se ish-zonja e parë e Hondurasit, Rosa Elena Bonilla, 52-vjeçare, është dënuar...

Merr vendimin e rëndësishëm

Ermal Mamaqi shkëputet nga televizioni

Pas lajmeve të shumta që qarkulluan këto ditë në rrjet për largimin e Ermal Mamaqit...

FOTO/ E kuqe si gjaku...

Victoria Beckham mrekullon me daljen e saj

Ish ylli i grupit Spice Girls ka mahnitur me pamjen e saj plot glamur. Dizenjatorja...

Askujt nuk i kishte shkuar në mendje

Stili i çuditshëm i Ramës? Ja nga çfarë frymëzohet

Çdokush mund ta ketë hapur profilin në Instagram të  Edi Ramës kryeministrit të vendit, po...