MENU
klinika
Tom Hanks dhe bashkëshortja me Koronavirus

“Jemi mirë, ndodhemi në izolim për të mos përhapur virusin”

Ermali dhe Ami festë në shtëpi

Gjithçka për 2-vjetorin perfekt të Sias

Disa orë më parë, Amarda Toska ndau në Instagram disa pamje nga festa në shtëpinë...

Vajza e vogël i shkruan nënës infermiere

Kur të mbarojë koronavirusi do të të mbys me puthje!

“E dashur mami, më mungon shumë, më mungojnë përqafimet, puthjet e tua …” Kështu e...

Reperi zbulon surprizën e madhe

Ledri Vula mendon për të izoluarit

Ledri Vula ka menduar për të na argëtuar më së miri tani që jemi mbyllur...

Bashkëshortja e tij me koronavirus

Vetë izolohet kryeministri kanadez

Bashkëshortja e kryeministrit kanadez, Justin Trudeau, ka rezultuar pozitive ndaj virusit Covid-19. Ajo ka shfaqur...

Koronavirusi

“Humanizmi ka vdekur”, Enca e revoltuar nga situata

Personazheve të njohur të showbiz-it që kanë reaguar për situatën e koronavirusit duke dhënë këshilla...

Një koncert live nga shtëpia e Instagrami

Argëtim në kohë koronavirusi? Ja ideja gjeniale e këngëtares

Përhapja e Koronavirusit në Shqipëri ka bërë që njerëzit të izolohen në shtëpitë e tyre....

Mësojini dhe ju

Këto tendenca nuk duhen humbur këtë pranverë!

Pranvera thuajse ka ardhur dhe ne kemi dëshirën për të veshur tendencat e kësaj stine...

Moderatorja shqiptare feston 40-vjetorin

Ditëlindje në kohën e koronavirusit!

Ditën e sotme, moderatorja Fiori Dardha feston 40-vjetorin e lindjes së saj. Mirëpo kjo ditëlindje...

Videoja emocionuese nga Wuhan

“Momenti më i errët i jetës sime”, gazetari bën shkrimin prekës

Gazetari italian Gabriele Parpiglia ka ndarë pak minuta më parë një video prekëse, ku shfaqen...

Biseda me gjyshen

Koronavirusi/ Arjola Shehu tregon me humor situatën në shtëpi

Tashmë që numri i të prekurve nga koronavirusi në Shqipëri shkoi në 15, përfshirë edhe...

Trajtim për vetëm 6 ditë

Kinë, 103-vjeçarja i shpëton koronavirusit

Një grua 103-vjeçare është bërë personi më i vjetër që mundi koronavirusin dhe është kthyer...