MENU
klinika
Po ju a do të guxonit?

Këtë prerje flokësh do e shihni kudo gjatë 2020-ës!

"Një nga përvojat më drithëruese"

Arbana Osmani viziton kampin e Aushvicit

Arbana Osmani ka vizituar kampin e përqendrimit në Aushwitz. Moderatorja e njohur shqiptare ka publikuar...

Për pak i mori jetën...

Bojken Lako tregon si i mbijetoi varësisë nga droga

Këngëtari i njohur Bojken Lako ishte i ftuar në emisionin “Historia ime”, ku ka bërë...

“E dashuroj”

Rudina tregon si u njoh me Mark Frrokun, planet për martesë

E ftuar pasditen e sotme në emisionin “Rudina” ishte aktorja dhe moderatorja e njohur, Rudina...

Shihni çfarë mund të hanë tani!

Harry dhe Meghan larg nga Mbretëresha

Kuzhina e Meghan dhe Harry ndryshon. I hapet drita jeshile shumë ushqimeve që në Buckingham...

Do të prezantonte me Alketën

Një tjetër prezantuese largohet nga “Sanremo”?

Antonella Clerici, Sabrina Salerno, Giorgina Rodriguez e Alketa Vjesiu, janë disa prej figurave të njohura...

Organizimet

Koncerti i radhës në Tiranë, Getoari vjen me surpriza

Ka mjaftuar një foto e postuar nga kryebashkiaku, Erion Veliaj, që të gjithë të mendojë...

Projekti i shumëpritur

Publikohet bashkëpunimi i Chris Brown me artistin shqiptar

Reperi shqiptar me famë ndërkombëtare, Gashi kohë më parë paralajmëroj bashkëpunimin me këngëtarin amerikan, Chris...

Në sheshin "Nënë Tereza"

Zbulohet data e koncertit të Maluma-s në Tiranë

Konfirmohet lajmi i ardhjes së këngëtarit me famë botërore, Maluma, në Tiranë. Për herë të...

Probleme me shëndetin

Mbretëresha Elizabeth anulon si rrallëherë planet e saj

Rrallëherë ka ndodhur që mbretëresha Elizabeth të anulojë planet e saj, mirëpo duket se kësaj...

“Era e kuzhinës shqiptare”

Aktori i njohur çek shijon në Tiranë gatimet tradicionale

“Era e kuzhinës shqiptare”, nën këtë titull dokumentari të kryer në Tiranë, aktori i njohur...

S’e tregon aspak moshën që ka!

E dini sa vjeç mbushi sot Diellza Koleci?

Ish-Missi nga Kosova, Diellza Koleci, është një ndër figurat më të komenuara të showbiz-it shqiptar....