MENU
klinika
Paralajmërojnë protesta

Tropojanët nuk bien dakord me skenarin e filmit të Ermalit

Përjetoi dy luftrat botërore

Ndahet nga jeta gruaja më e vjetër në botë!

Gruaja më e vjetër në botë, Fotima Mirzokulova ka ndërruar jetë. “Daily Mail” shkruan se...

Zbulohen shifrat

Koncerti i Malumas në Tiranë, sa do të kushtojnë biletat

Pak ditë pasi u konfirmua lajmi i ardhjes së këngëtarit me famë botërore, Maluma në...

Premiera e "I love Tropoja"

Dita më e rëndësishme e Ermalit, urimi special i Amit

Ditën e sotme filmi i shumë komentuar “I Love Tropoja” ka premierën e tij. Ajo...

Çfarë tregojnë miqtë e saj?

Humbi bashkëshortin dhe vajzën, gjendja e Vanessa-s

Më 26 janar, bota e sportit përjetoi një tragjedi të madhe! Legjenda e basketbollit amerikan...

Këngëtari merr surprizë të veçantë

Maluma feston ditëlindjen

Këngëtari shumë i dashur për publikun, Maluma feston ditëlindjen. Artisti i shumë hiteve, mbush 26...

Ku do të rikthehet?

Kiara Tito konfirmon kthimin në ekran: “Mezi po pres!”

Prej disa kohësh, moderatorja e ëmbël e ekranit, Kiara Tito, i është përkushtuar kanalit të...

Ja sa vjeç mbushi!

Reperja më e re shqiptare feston ditëlindjen

Reperja e njohur, Rina Balaj prej kohësh është në një lidhje dashurie me SinBoy me...

Pas 4 vite lidhje së bashku

Irina Shayk flet për herë të parë pas ndarjes nga Bradley Cooper

Modelja e njohur botërore Irina Shayk vendos të flasë për herë të parë pas ndarjes...

“Ende nuk mund ta besoj”,

Helikopteri që i mori jetën Kobe mund të ishte fatal edhe për…

Ende në shok, Kylie Jenner nuk mund të besojë që Kobe Bryant dhe vajza e...

Zbulohet emri i vogëlushit

Nënë për herë të parë, Fatma ndan fotot nga materniteti

Ditën e sotme moderatorja e ëmbël, Fatma Methasani dhe partneri i saj Alfio Rrotani, u...

Virusi që përhapi panik në tërë botën

Publikohet filmi i parë për koronavirusin

Koronavirusi i rrezikshëm në Kinë, i cili po përhapet edhe në shtete të tjera, ka...