MENU
klinika
Derisa e bija ta kontaktojë...

I ati kërcënon Meghan Markle, ja ç’ka ndërmend të bëjë!

Taylor Swift rrëzohet nga froni

Ja kush triumfoi në “Grammy Awards”!

18-vjeçarja amerikane Billie Eilish, triumfoi duke rrëmbyer 5 çmime “Grammy” këtë vit në ceremoninë që...

Përpjekja për rindërtimin e marrëdhënieve

Familja mbretërore pret rikthimin e Harry-t dhe Meghan-it

Familja mbretërore britanike po ushtron ‘presion’ mbi Harry-n dhe Mehganin që të rikthehen përsëri në...

“Ka abuzuar me mua”

Selena Gomez flet për Justin Bieber, habit me deklaratën e saj

Pak muaj më parë, këngëtarja Selena Gomez publikoi këngën “Lose You To Love Me”, këngë...

Tradhti, mashtrime dhe dashuri!

Historia e veçantë e dashurisë së Kobe dhe Vanessa Bryant

Ndonëse ndërroi jetë në mënyrë tragjike, Kobe Bryant do të mbahet mend gjatë nga të...

Zbulohet vendimi i aktorit

Ermali e ftoi Besin në premierën e filmit

Ermal Mamaqi ka folur për debatin e fundit të bërë online me mikun e tij...

Nga Bebe Rexha te Dua Lipa

Si u veshën yjet në tapetin e kuq të çmimeve “Grammy”?

Kur bëhet fjalë për çmimet “Grammy”, tapeti i kuq është ai që tërheq më tepër...

Elvana Gjata tregon historinë!

Beyonce kishte 3 vite që kërkonte Valdrin Sahitin!

Lajmi që Valdrin Sahiti ka veshur Beyoncen, mori dhenë sot në rrjetet sociale! Këngëtarja e...

Jo vetëm Meghan!

Zbulohet kush e shtyu Harry-n të largohej nga familja mbretërore

Duka dhe Dukesha e Sussex, Harry dhe Meghan Markle, u bënë kryefjala e mediave pas...

Kur vjen kënga e re?

Ledri Vula sapo i çoi klipet shqiptare në një tjetër nivel!

Pak ditë më parë u tha se Ledri Vula do të nxjerrë shumë shpejt albumin...

Dalin pamjet

Martohet Klea Huta dhe Elgit Doda!

Elgit Doda dhe Klea Huta janë martuar në fshehtësi të plotë dhe lajmin e bukur...

Pamja e saj në duart e stilistit shqiptar

Çmimet Grammy/ Valdrin Sahiti vesh Beyoncen

Valdrin Sahiti po kthehet në stilistin e preferuar të të gjithëve, shqiptarë dhe jo vetëm....