MENU
klinika
Askujt nuk i kishte shkuar në mendje kjo...

Ronela Hajati tregon kuptimin e emrit të saj

“Do të martohem sërish…”

Eneda Tarifa bën rrëfimin e papritur

Këngëtarja e njohur Eneda Tarifa ka pohuar se beson sërish tek martesa. E ftuar në...

‘Nuk kam ngrënë për një javë’

Habit me deklaratën e saj Bleona Qereti

Këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti ka tërhequr përherë vëmendjen me deklaratat e saj të...

Vetëm katër vite pas vdekjes së bashkëshortes

Festë në shtëpinë e Stefi Priftit

Vajza e madhe e këngëtarit të njohur Stefi Prifti, Maria ka vendosur që shumë shpejt...

50 vite më pas

Çifti gjen foton e takimit të parë te festivali më i famshëm në histori

Për 50 vite, Xhudi dhe Xheri Grifin u kanë treguar miqve dhe familjarëve se si...

98 vjeç mbi kalë

“Do vazhdoj edhe pas të 100-tave”

Edhe pse 98 vjeç, Fransuaz Lori Blanquart, vazhdon të kalërojë çdo javë në stallat Haras...

Tronditëse!

Dalin pamjet e kufomës së Marilyn Monroe në morg

Dokumentari i publikuar së fundmi mbi jetën e aktores së famshme Marilyn Monroe ka nxjerrë...

Këshilla

Si të mbani më gjatë ngjyrën që merrni në plazh!

Bëni një muaj plazh dhe në tetor dhe nuk keni më ngjyrën e çokollatës në...

Pushimet 100 mijë euro

Harry dhe Meghan po shpenzojnë fondet publike!

Për javën e tyre të pushimeve në Ibiza me të voglin Archie, Meghan Markle dhe...

Dalin pamjet

Brenda shtëpisë luksoze të Rezarta Shkurtës

Këngëtarja Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha kanë qenë pranë njëri-tjetrit në çdo moment, që pas...

Vetëm pak kohë pas lindjes së djalit

Aktori i njohur zbulon planet e dasmës

Në shtator të vitit që lamë pas, aktori i njohur Visjan Ukcenaj bekoi dashurinë e...

'Si mund ta jepni kështu lajmin e bukur?'

Bashkëshortja e Gaz Pajës flet për shtatzaninë

Prej kohësh në media përflitej se aktori i njohur i “Portokalli” Gaz Paja dhe bashkëshortja...