MENU
klinika
Në kërkim prej 3 ditësh

Zhduket në mënyrë misterioze aktorja e njohur

Lista e plotë e fituesve

Kush e dominoi “MTV Video Music Awards 2021”?

Mbrëmjen e djeshme u mbajt “MTV Video Music Awards” ku artisti që triumfoi në eventin...

Ku do ta shohim këtë sezon?

Luana ka një përgjigje për pyetjen po mundon fansat

Në festën e organizuar për 30-vjetorin e saj të lindjes, Luana Vjollca organizoi një festë...

Kokë e këmbë e dashuruar!

Britney Spears fejohet dhe s’përmban dot veten nga gëzimi

Britney Spears ka një lidhje shumë të fortë me partnerin e saj, Sam Asghari, që...

Skenat me Dafinën u komentuan gjatë nga publiku,

Arilena tregon reagimin e së ëmës për klipin e “Thirr policinë”

Nuk ndodh shpesh që Arilena Arën ta shohim në intervista. Së fundmi ajo ka qenë...

6-vjetori i martesës me Big Bastën

Do të kemi një tjetër dasmë? Vesa Luma ngre dyshimet

Si sot para 6 vitesh, Vesa Luma dhe Big Basta kurorëzuan me martesë dashurinë e...

"Këtë herë nuk do ta prezantoj vetëm"

Marina Vjollca nis sezonin e ri në “Klanifornia”

Pas shumë zërave që qarkulluan lart e poshtë për largimin e Marinës nga moderimi i...

Përse nuk e pëlqejnë njëra - tjetrën?

Messi dhe Pique shokë të mirë, ama gratë e tyre…

Një kapitull është mbyllur për Klubin e Barcelonës. Pas 21 vitesh Lionel Messi largohet nga...

Jemi mësuar ta shohim flokëkuqe

Aktorja turke na surprizon me pamjen e re

Elçin Sangu është ndër aktoret më premtuese në kinematografinë turke. Aktorja njihet shumë për rolin...

Një spektakël baleti?

Ilda Bejleri rikthehet në ekan, por jo aty ku po mendonim ne!

Ilda Bejlerin jemi mësuar që ta shohim në rolin e moderatores së sportit. Duket se...

E keni parë si shkëlqeu?

Aurela Hoxha nuk mungoi në Festivalin e Filmit në Venecia

Në fund të muajit korrik pas shumë thashethemeve, Aurela Hoxha konfirmoi se është bërë nënë....

Arsyeja

Kim Kardashian ka qarë shumë së fundmi, por pse?!

Kim Kardashian është një nja motrat Kardashian-Jenner më të njohura dhe më të dashura, për...