MENU
klinika
Tërmeti/ Dhuroi 100 mijë euro për të prekurit

Ermal Fejzullahu do të ndërtojë edhe shtëpinë e…

U bënë prindër në tetor!

Bashkëshortja e Gazit publikon foton e parë të vogëlushit

Aktori i njohur i humorit, Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij, Ira Seferi, u bënë...

Ja çfarë tregoi

Bamirësia vlerësohet, Noizy merr Certifikatë Mirënjohjeje në Fier

Reperi shqiptar, Noizy është një nga figurat e njohura të ekranit që asnjëherë nuk është...

Së bashku me Bes Kallakun...

Ardian Bujupi lë në mes turneun dhe ka një arsye të veçantë

Këngëtari i njohur Ardian Bujupi ditën që ndodhi tërmeti shkatërrues në Shqipëri, shprehu ngushëllime për...

Një shqiptare në “TechWoman100”

Kuksiania ia dedikon çmimin të prekurve

Kuksiania e quajtur Arta Cika është përzgjedhur në 100 gratë e “TechWoman100” në Angli. Arta...

Zbulohen pamjet

Shtëpia e Bardhë, një mrekulli me zbukurimet e Krishtlindjes!

Zonja e Parë e Amerikës, Zonja Melania Trump ka shënuar hapjen zyrtrare të sezonit të...

Kujton takimet me të prekurit

Tërmeti/ Miss Serbia përlotet në emision: Nuk kam shumë…

Irina ishte e ftuar sot në “Wake up”, ku e përlotur rrëfeu historitë më prekëse...

Lista e të famshmve që kontribuan

Njëri hoqi këpucët e veta, tjetri dhuroi 100 mijë euro për tërmetin

Të shumtë janë emrat e personazheve të njohura të televizionit dhe showbiz-it që u solidarizuan...

“Në heshtje jemi munduar të ndihmojmë”

Miriam Cani flet për herë të parë pas tërmetit

Ashtu si qindra artistë të tjerë, edhe këngëtarët Miriam Cani dhe Alban Skënderaj kanë dhënë...

I bashkohet misionit të madh

Flor Mumajesi edhe këtë vit në “Kënga Magjike”

Pak ditë më parë, u bë e ditur se të ardhurat nga biletat e shitura...

Solidarizohet me situatën e vështirë

Tërmeti tragjik/ Ermal Meta jep kontributin e tij në një familje

Të shumtë kanë qenë personazhet e njohur të ekranit, që janë solidarizuar me situatën e...

Çfarë u premtoi të prekurve?

Bebe në Bubq: Në vena më rrjedh gjak shqiptari

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha ditën e djeshme njoftoi se u nis drejt Shqipërisë....