MENU
klinika
"Rolex me rrogë gazetarie"

Ilda Bejleri na tha troç ku i gjen paratë për jetën e shtrenjtë

Sy për sy, dhëmbë për dhëmbë!

Ç’patën? Ervin Kurti i tha Borës se është fallco

Bora Zemani duket se kohët e fundit ka vendosur që të jetë në kryeqendrën e...

Transformohet totalisht

Xhensila e ‘mbyt’ me photoshop/ ‘Zhduk’ edhe kërthizen!

Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj ka publikuar nje foto në llogarinë e saj, në Instagram...

Foto

Moderatorja shqiptare ‘përvesh mëngët’ dhe mjel dhinë

Aktorja dhe moderatorja e Rudina Dembacaj ka ndarë me të gjithë ndjekësit një eksperiencë të...

Tashmë partnerë

“Martohu me mua”, J.Lo ‘në krahët’ e Malumas

Yllin e muzikës latine Maluma nuk do ta shihni më vetëm në videoklipet 3 minuta...

"Arti s'njeh konflikt"

Bëri ‘bujë’ nëpër botë, tani aktori serb falenderon në gjuhën shqipe

“La Casa De Papel” (Shtëpia e Letrës) është një nga serialet më të bijshëm të...

Më të lumtur se kurrë...

Marrin fund thashethemet! Inva Mula sfidon me foto

Pak ditë më parë në mediat shqiptare qarkulloi lajmi se Inva Mula dhe bashkëshorti i...

Të famshëm me njerëz të së kaluarës

E pamundur! Ngjashmëria e këtyre njerëzve është e frikshme

Në një mënyrë apo në tjetër, mund të hasësh një fytyrë që duket e njohur,...

Gjithçka falë teknologjisë së plakjes së fytyrës

U rrëmbye kur ishte tre vjeç, gjendet pas 18 vitesh i riu

Një 21-vjeçarë, i cili u rrëmbye kur ishte vetëm tre vjeç, u ribashkua me familjen...

Çfarë ndodhi?

Besojeni apo jo, por Kylie sapo i tha “JO” martesës me Travis

Kylie Jenner dhe Travis Scott gjithmonë kanë ditur ti surprizojnë fansat e tyre. E kjo...

'U rrite bukur edhe pa mua"

Na përloti! Sokol Balla, dedikim emocionues për të birin

Moderatori i njohur Sokol Balla gjithnjë ka qëndruar larg mediave dhe jetën private ka ditur...

Vetë Ermalit ju duk e pabesueshme

‘Shifër shokuese’, Ermali tregon sa fiton Ardit Gjebrea

Moderatori dhe aktori Ermal Mamaqi di ndonjëherë të jetë edhe serioz dhe kur bëhet i...