MENU
klinika
Nuk e prisnim!

E dinit me kë po bashkëpunon Ylli Limani për këngën e tij të re?

Gjithçka duhet të dini rreth partneres së tij

E konfirmoi vetë/ Kastro Zizo do të bëhet baba

Ditën e sotme, Kastro Zizo na prezantoi për herë të parë me partneren e tij,...

Shqiptarja e parë që...

‘New Rules”/ Dua Lipa shënon rekordin e radhës

Dua Lipa është shqiptarja e parë që arrin të ketë 2 miliardë klikime vetëm në...

Kush është mashkulli misterioz?

Loredana në një lidhje të re? Kjo foto i bëri fansat të dyshojnë

Mozzik dhe Loredana prej disa muajsh janë pjesë e lajmeve rozë dhe historia e tyre...

Përfundon ndërtimi

Rita e mbajti fjalën! Familja Sala ka një shtëpi të re!

Rita Ora ishte një ndër personazhet e njohur të ekranit që vendosi të ndihmoj shqiptarët...

"Besi më tha por..."

Nuk ishte pjesë e filmit të Bes Kallakut, aktori tregon arsyen

Visjan Ukcenaj pati një ftesë nga Bes Kallaku për të luajtur në filmin e tij...

Totalisht dedikuar beqarëve

Jo “Big Brother”! Detajet e emisionit të ri të Luanës

Prej ditësh në media qarkulloi një lajm, ku thuhej se Luana do të moderojë edicionin...

Çfarë ka ndodhur?

Pra, princi Harry nuk flet me David Beckham për faj të Meghan!

Këto ditë kanë qarkulluar lajme të ndryshme, ku në qendër kanë qenë Meghan Markle dhe...

Yjet e "High School Musical"

Pas 9 vjetësh bashkë, çifti i jep fund lidhjes!

Dashurisë 9-vjeçare të Vanessa Hudgens dhe Austin Butler, i erdhi fundi! Sipas Us Weekly, ylli i “High...

Do e hidhte në gjyq se e imitonte

Eni Çobanit nuk i paska dalë inati me Agron Llakajn!

U bënë disa vite që Eni Çobani ka një rubrikë të sajën në “E diela...

44-vjeçarja e parukes

Sia misterioze paska një djalë të adoptuar!

Sia është një ndër këngëtaret më misterioze, ku në pjesën më të madhe të kohës...

'Njerëz që nuk gëzohen për triumfet e tua...'

E quajti “gënjeshtare”, Loredana i kthehet Mozzik

Ditën e djeshme Mozzik u shpreh i revoltuar pas intervistës së Loredana Zefit, e cila...