MENU
klinika
Detajet

Histori të ndryshme, nis sezoni i ri i “Dua të të bëj të lumtur”

Aludimet, dhe çfarë pritet?

Maluma vjen me koncert në Tiranë!

Prej ditësh në media ka qarkulluar një lajm ku thuhet se këngëtari që çmendi vajzat...

Niset në 2023

Kërkoi një partnere për në Hënë, 20 mijë vajza aplikuan

Ditë më parë miliarderi japonez Yusaku Maezawa ftoi vajzat që të aplikonin për një udhëtim...

Rrëfimi i Genti Kames

Si në filma! La titullin mbretëror dhe u martua me shqiptarin

‘Ajo la titullin e familjes mbretërore për tu martuar me aktorin shqiptar dhe për të...

Janë bashkë!

Mashkulli misterioz është Macloud, Loredana e konfirmon

Së fundmi, reperja Loredana Zefi ka udhëtuar drejt Parisit dhe në InstaStory ka ndarë vazhdimisht...

Në gjurmët e të atit

Gregu i kthehet artit, çel ekspozitë në Greqi

Fundi i vitit që lamë pas, ishte i vështirë padyshim për të gjithë shqiptarët, pasi...

Zbulohet gjinia e bebit

Klea Huta dhe Elgit Doda prindër për herë të parë

Në puntatën e fundit të emisionit “Shiko kush luan” ‘Iconstyle.al” zbuloi se Klea Huta është...

Krejt papritur!

Eminem suprizoi fansat me një album të ri!

Reperi shumë i famshëm, Eminem, i ka surprizuar të gjithë kur papritur ka lajmëruar se...

Nuk e prisnim!

E dinit me kë po bashkëpunon Ylli Limani për këngën e tij të re?

Ylli Limani është një ndër emrat më të njohur të muzikës dhe ndër këngëtarët më...

Gjithçka duhet të dini rreth partneres së tij

E konfirmoi vetë/ Kastro Zizo do të bëhet baba

Ditën e sotme, Kastro Zizo na prezantoi për herë të parë me partneren e tij,...

Shqiptarja e parë që...

‘New Rules”/ Dua Lipa shënon rekordin e radhës

Dua Lipa është shqiptarja e parë që arrin të ketë 2 miliardë klikime vetëm në...

Kush është mashkulli misterioz?

Loredana në një lidhje të re? Kjo foto i bëri fansat të dyshojnë

Mozzik dhe Loredana prej disa muajsh janë pjesë e lajmeve rozë dhe historia e tyre...