MENU
klinika
Zbulohet destinacioni

Luana nis pushimet me Krenarin, mirëpo nuk qenkan vetëm

"Bëni kujdes me meshkujt që..."

Me Albin e ka? Klaudia sapo thumboi “ish-in” me një mesazh

Klaudia Pepa ka dhënë sot një këshillë me vlerë për të gjitha femrat që janë...

E tha hapur...

Meghan Markle për mediat: “Po na vështirësoni jetën”

Meghan Markle dhe Princ Harry pak ditë më parë u bënë pjesë e premierës së...

Harrojeni Bradley-n....

Irina Shayk kapet mat në krahët e një tjetër mashkulli

Vetëm një muaj pas ndarjes me aktorin Bradley Cooper, Irina Shayk është bërë subjekt i...

Ja e vërteta

Ervini shokon binjakët: Vetëm ju s’keni fjetur me mua

Ervin Kurti, gazetari goxha i përfolur në media, nuk na ka ndodhur rrallë që të...

Ja ç'ndodhi...

U pajtuan këta? Anxhelina shkoi në ditëlindjen e mbesës së Onit

Anxhelina Hadërgjonaj dhe Fatmir Hysenbelliu kanë qenë një ndër çiftet më të përfolur të showbizz-it...

Nuk e kuptuam ç'ndodhi!

Krejt papritur, Ermali rrëzon kolegun nga karrigia

Emisioni “Treshat” duket se do ketë sukses të padiskutueshëm, kjo duket edhe nga çdo i...

Reagimi i papritur...

Pas videos së Feros me fansen, Arbenita ka një lajm të keq!

Të gjithë e mbajmë mend kur Arbenita Ismajli kërcënoi publikisht një fanse të të dashurit...

(Foto)

Ja si duket Floriana, në tremujorin e dytë të shtatzënisë

Moderatorja Floriana Garo na habiti pak, kur na tha se është sërish shtatzënë, por sigurisht...

Sukesesi i paimgjinueshëm...

“Game of Thrones”, seriali që theu rekordet në Emmy

“Game of Thrones” është seriali kaq shumë i preferuar i të gjithëve që rrëmbeu brenda...

"Në shtëpinë time...."

E kritikuan për mungesën e bibliotekës, reagon Oni

Shtëpia e tij u bë kryefjala e momentit dhe e tërë vëmmendja e medias dhe...

Zbuloni detaje

Ndarja e papritur, Lim Hoti sapo na tha të vërtetën

Është përfolur ditë më parë se këngëtarja Baby G është ndarë nga i dashuri i...