MENU
klinika
Gati të bëjë namin!

Rina rikthehet sërish në Instagram por kësaj here ndryshe…

“Nuk isha aty kur thirri ‘o babi’...."

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj shfaqin imazhin e plotë të Ajkës

Aktori i humorit Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj, u bënë prindër për herë të...

"Nëna në ëndërr pret nuse dhe përgatit dasmë…"

Babai i Ergi Dinit rrëqeth me poezinë kushtuar djalit

Tre vite më parë një aksident tragjik me motor i mori jetën Ergi Dinit. Humbja...

Zbulojini

Këto shenja po ju tregojnë se keni nevojë të shkëputeni nga puna!

Shumica e njerëzve ndjejnë kënaqësi të madhe kur në punë ndihen rehat dhe janë të...

Foto/ Ajo është pjesë e televizionit...

Kush është kunata bukuroshe e Marina Vjollcës?

Vëllai i këngëtarit të njohur Getoar Selimit, Libertiani, është prej kohësh në një lidhje me...

“Shtëpi e ëmbla shtëpi”

Brenda apartamentit të Majk, të arreduar plot shije dhe…

Majk është një ndër emrat më të njohur të muzikës, i cili ka korrur sukses...

Nuk do ta besoni ndryshimin...

Jeta e re e Alvin Berishës! 11-vjeçari lë pas të shkuarën e errët

Vogëlushi shqiptar, Alvin Berisha, duket se po e merr veten, pas shpëtimit nga kampi i...

Kjo video do t'ju thyej zemrën

Tha se është gay, Mario tregon çfarë ndodhi në prapaskenë

Videoja e grimierit shqiptar Mario Dedivanovic, i cili foli hapur për herë të parë për...

Dy festa në një ditë, torta e ditëlindjes...

Xhensila i bën dedikimin më të veçantë Besit, në ditën e lindjes

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku sot ka ditëlindjen dhe në një ditë speciale...

Çfarë po ndodh me Instagram-in?

Po shembet karriera e Rinës? Motra e reperes…

Prej disa javësh, reperja Rina Balaj është zhdukur nga rrjetet sociale duke lënë në merak fansat...

Shumë ndryshe nga Angelina Jolie

‘Zbulohet’ e dashura e re e Brad Pitt, 25 vite më e re

Lajmi i divorcit të Angelina Jolie me Brad Pitt erdhi në mënyrë të papritur dhe...

“Ka kaluar shumë kohë..."

“Fast & Furiuos 9” do të rikthejë të ndjerin Paul Walker?

“Fast & Furious 9” mund të rikthejë të ndjerin Paul Walker për filmin e ri....