MENU
klinika
"Mezi kishim pritur!"

“West Side Family” rikthehet në ‘Këngën Magjike’ me një surprizë

Modelet e preferuara

Si t’i stiloni flokët me karfica? Disa ide nga vajzat e famshme

Po, një karficë e vetme mund të transformojë look-un tuaj dhe kjo është periudha më...

VIDEO/ “Kur të mbushet shpirti plot!”

“Thjesht t’du”/ Flor Mumajesi merr surprizën e veçantë

Rikthimi i Flori Mumajesit në muzikë është pritur me mjaft emocion dhe gëzim! Kantautori i...

Video/ Mos e humbisni

Reklama e Krishtlindjeve që preku zemrat e njerëzve në mbarë botën

Një reklamë për Krishtlindjet e publikuar nga rrjeti i dyqaneve “John Lewis & Partners” në...

Së shpejti drejt Afrikës...

Pasi humbi të atin, këngëtarja i rikthehet punës!

Big Mama ka kaluar një periudhë të vështirë pasi humbi të atin para pak javësh....

"Ndiej shumë dhimbje në kokë, s’marr dot frymë"

Ariana Grande anulon koncertet dhe ka një arsye të madhe

Ariana Grande është një nga këngëtaret më të famshme e të ndjekura në rrjetet sociale....

Nga Panairi në stadium

Arbanën e zë gjumi në krahët e Eduardit teksa sheh ndeshjen

Mbrëmjen e djeshme inagurimi I stadiumit të ri bëri bashkë politikanë dhe njerëz të medias,...

Kurrë nuk iu kishin shkuar në mendje...

Pas në kohë, të famshmit pozojnë krah vetes

Pothuajse të gjithë ne shpesh herë i shohim fotografitë tona më të vjetra për t’i...

Nga 'Air Albania Stadium' raporton...

Në fund të shtatzënisë, Vilma sfidë kolegeve

Loja e zhvilluar Shqipëri – Francë si e para ndeshje në ‘Air Albania Stadium’ nuk...

Në fillim Besa, tani edhe Luana

Pra, sipas vajzave të famshme, ky është trendi i ri i modës

Trendet e veshjeve së pari kalojnë tek personazhet e njohur e më pas tek të...

Njësoj si dikur!

Jo më bjonde! Xhemi Shehu ndryshon look

Moderatorja e njohur Xhemi Shehu, është një ndër vajzat më simpatike të ekranit. Prej vitesh...

Ja çfarë shkruan "Borgen"

Lidhja e fortë me Kosovën, revista prestigjoze shkruan për Rita Orën

Lidhur me kontributin e Rita Orës dhe përpjekjet që Kosova të njihet ndëkombëtarisht ka shkruar...