MENU
klinika
Kopjoi këngën e tyre

Loredana dhe Noizy marrin masa ndaj serbit

"Më mbyllën derën!"

Pse u mbyll “Njerëz të Humbur?” Përlotet Aida Shtino

Moderatorja dhe gazetarja e njohur Aida Shtino ishte së fundmi e ftuar në një intervistë,...

"Nuk e shohim njëra-tjetrën si..."

Mike apo rivale me Xhemin, flet Fjoralba

Këtë sezon Salsano Rapi bashkëprezanton “Portokallinë” me dy moderatore simpatike në krah. Përpos Fjoralba Ponarit,...

“Jam e emocionuar dhe…”!

Rita dhe Taika, prezantues të “MTV European Music Awards”

Këngëtarja Rita Ora dhe regjisori Taika Waititi do të prezantojnë së bashku “MTV European Music...

Nga Ledri Vula e Alban Ramosaj

Kush janë këngëtarët që blejnë klikime?

CEO i “Acromax” ka qenë së fundmi i ftuar në programin “Ndryshe”, ku ka folur...

Kourtney ‘kryqëzohet’ për festë të papërshtatshme

Çfarë mendojnë fansat për Halloween-in e Kardashians

Kjo duket paksa ekstreme – edhe për Kardashianët! Kourtney Kardashian dhe bashkëshorti i ri Travis...

Reperja në gjendje jo të mirë shëndetësore

Gjërat nuk po shkojnë mirë për Rinën

Rina Balaj nuk është në gjendje të mirë shëndetësore. Ose këtë ka lënë të kuptohet...

Çfarë e përloti në emision

Anita surprizohet nga Ramush Haradinaj në “Dance Albania”

Mbrëmja e djeshme në “Dance Albania” ishte mjaft e veçantë për Anita Haradainajn. Ajo u...

Komenti për Dua-n, Ritën dhe Bebe-n

Ava Max rrëfen gjithçka: Nga djali që i theu zemrën dhe muzika

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Ava Max, ishte së fundmi ylli i kopertinës së...

"Bërtet Vera Grabocka"

U akuzua se ‘keqtrajton’ personazhet, sqaron Alketa

Alketa Vejsiu është një nga moderatoret më me eksperiencë në ekranet shqiptare. Ajo së fundmi,...

Nuk keni nevojë të shkoni larg

Destinacionet më të mira për të festuar Halloween

Megjithëse Europa nuk e feston Halloween-in aq sa Shtetet e Bashkuara, kjo nuk do të...

“I jam dedikuar më shumë seç duhet”

Einxhelit ia sollën në majë të hundës “suportueset” e saj

Moderatorja Einxhel Shkira ka publikuar së fundmi një mesazh të gjatë në rrjetet sociale, drejtuar...