MENU
klinika
“Na zgjuan në 2 të natës”

Miss Kosova zbulon çfarë i ndodhi në Tajlandë

Nga “Twitter”-i te “Instagram”-i

“Po vijnë Krishtlindjet”, Rama publikon video me Zahon

Duket se “Twitter”-i tashmë ka kaluar në plan të dytë për Kryeministrin Rama dhe ai...

Për “LOVE”

Rita zbulon pasiguritë: Më vjen të bërtas me të madhe

Rita Ora, këngëtarja me origjinë shqiptare, me famë botërore ka dhënë së fundi një intervistë...

Të drejtat e autorit

Bëni kujdes në “Instagram”! JLo dënohet me 150 mijë dollarë

Edhe pse në rrjetet sociale shohim shpesh imazhe të ripublikuara nga faqe të ndryshme, sërish...

Poston foton

Këngëtari shqiptar me JLo: Një film i vërtetë!

Albert Stanaj, këngëtari me origjinë shqiptare, është duke bërë karrierën në Shtetet e Bashkuara të...

Pas ndarjes nga Pitt

Angelina Jolie në lidhje me Jared Leto?!

Pasi arritën marrëveshjen për kujdestarinë e fëmijëve, mediat rozë “i kanë gjetur” tashmë edhe një...

Mungesë e gjatë

Rihanna paralajmëron rikthimin, 2019-ta viti i saj?

Prej kohësh, këngëtarja e famshme Rihanna është shkëputur nga muzika dhe është përqendruar te biznesi....

“Natë e dhunshme”

Britanikët e teprojnë para Krishtlindjeve!

Kur vjen koha për festa, të rinjtë britanikë nuk hezitojnë asnjëherë dhe gjithmonë janë të...

Befasia

Nga Rita te Luana, Harris i “fiksuar” pas shqiptareve

Luana Vjollca u detyrua në emisionin “Shiko kush Luan” të zbulojë detaje nga jeta e...

Reagon portugezi

Mourinho në “lidhje sekrete” me vajzën 14 vite më të re

Mediat britanike vazhdojnë ta godasin portugezin Mourinho edhe pas shkarkimit nga posti i trajnerit të...

“Ktheju Tokës”

Jonida Maliqi, zëri shqiptar në Eurovision!

Jonida Maliqi, me këngën “Ktheju Tokës”, është shpallur fituese e Festivalit të 57 të Këngës...

Nuk mungon Isaac

Pas sukseseve, Dua mbledh familjen dhe miqtë

Tashmë 2018-ta është në ditët e tij të fundit dhe për Dua Lipën është koha...