MENU
klinika
Ja cila mungoi

Si u festua nga Spice Girls në koncertin e tyre?

Fotot konfirmojnë

Një martesë e afërt për Feron dhe Arbenitën?

Bëhet fjalë për këngëtarin Fero dhe te dashurën e tij, Arbenita Ismajli, ata duket se...

Një linjë e re e rrobave të banjës

Nga asistentja e Selena Gomez, tani ortakja e saj

Ish-asistentja e Selena Gomez, Theresa Marie ka dhënë një intervistë ekskluzive për ‘Eonline’ ku ka...

BBFC: 64 ankesa për filmin...

Cili është filmi me më shumë ankesa gjatë 2018-ës?

Filmi triller me Jennifer Lawrence në rolin kryesor, “Red Sparrow“, është filmi rreth të cilit...

Kurrë më parë nuk është parë një e tillë

Një panda e rrallë albine në pyll

Një panda e rrallë albine është fotografuar në një vend të shenjtë në jugperëndim të...

Foto/ Reagimet

Nëna e Duas, një shqiptare safi

Nëna e këngëtares së famshme me origjinë shqiptare e njohur për suksesin e saj në...

Zbulon shifrën marramendëse

Gigi Hadid, ndër modelet më të paguara në botë

Gigi Hadid është një nga modelet më të paguara në botë dhe së fundmi ka ...

Video

“La Reina”, hiti më i ri nga Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri sjell së fundmi “La Reina”, hitin e saj të fundit. Videoklipi i publikuar...

Ndodh edhe kur nuk e pret

Capital T mendon të largohet nga muzika?

Duket e pabesueshme, por reperi i njohur shqiptar Capital T e ka menduar të heqë...

Punonjësit të kërcënuar pa e ditur

Studimi/ Buzëqeshja false, pasoja për shëndetin

Shumë profesione kërkojnë që punonjësit të jenë të buzëqeshur gjatë gjithë orarit por sipas një...

“Njerëzit shohin vetëm paratë..."

G4shi: Nuk e dini sa shumë punojmë

Reperi shqiptar, i cili jeton dhe vepron në Amerikë, G4shi, pëlqehet në mas dhe tani...

Kush do ta zëvendësoj?

Adam Levigne braktis “The Voice”

Adam Levigne heq dorë nga The Voice dhe tani po diskutohen kandidaturat për ta zëvendësuar....