MENU
klinika
Loredana, një gangstere

Largon vëmendjen nga skandali me projektin e ri

"Këngëtaret shqiptare po e djegin"

“The New York Times” shkruan për Melinda Ademi

E përditshmja “The New York Times” i ka dedikuar hapësirë reperes kosovare, Melinda Ademi, në...

Zbulon arsyen

Cardi B trishton fansat, anulon koncertet

Reperja Cardi B është detyruar të anulojë koncertet e ardhshme nga turi i saj, për...

Foto

Njihuni me Efehan, publikohet fotoja e parë

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman u bënë prindër pak kohë më parë. Që pas lindjes...

Rrëfen ndjesinë e turpit për pamjen

Jessica Alba, ngacmime seksuale në adoleshencë

Aktorja 38 vjeçare është rritur në një familje konservative ku prindërit i kërkonin mos të...

Foto

Kejvina imazh i firmës prestigjoze amerikane “Guess”

Ish-velina e XIng me Ermalin pas largimit nga Shqipëria vijoi karrierën në shtetin fshqinj, Itali....

“Once Upon Time in Hollywood”

Një film nga Quentin Tarantino në festivalin e Kanës

Filmi më i fundit i regjisorit amerikan, Quentin Tarantino, “Njëherë në Hollywood”, do të japë...

Këngëtarja thyen heshtjen

A ekziston diçka midis Rita Orës dhe Liam Payne?

Rita Ora ka folur rreth takimeve private me Liam Payn. Këngëtarja ka thënë se “nuk...

"Ndaloni dhe mendoni..."

Pamela Anderson tregon për çfarë akuzohet Julian Assange

Pamela Anderson tregon se për çfarë po akuzohet konkretisht Julian Assange. Julian Assange prej disa...

Duncan një thirrje dedikuar LGBT

Fituesi biseksual i Eurovision “Pranoni seksualitetin”

Këngëtari që mori me vete fitoren në Hollandë, Duncan Laurence bëri një thirrje që i...

Turi do udhëhiqet nga vëllai i saj

“Rikthehet” Whitney Houston përmes teknologjisë holograme

Teknologjia holograme do të rikthej dhe një herë në skenë Whitney Houston. 7 vite pasi...

Reagon këngëtari

Graciela sfidon Stinen “Çfarë ke humbur…”

Stine i habiti të gjithë me statusin e publikuar një ditë para Vitit të Ri...