MENU
klinika
"Do isha fatlume po..."

Kush është njeriu që i “vodhi” zemrën Flaka Krelanit?

Një sukses ndërkombëtar

“The Poison Rose”, Blerim Destani përkrah John Travoltës

Publikohet filmi “The Poison Rose”, ku Blerim Destani luan përkrah John Travoltës dhe Morgan Freeman....

Shqiptaret nuk ndalen

Sensacioni botëror i muzikës pop mban emrin Ava Max

Këngëtarja shqiptare, Ava Max së fundmi është bërë një sensacion botëror i muzikës pop. “Sweet...

Anëtarët

Pesë nga dhjetë më të pasurit në Australi janë hebrenj

Më i pasuri është Harry Triguboff me 9.2 miliardë USD (sot 23 maj 2019), i...

Kush do të jetë në skenë?

Ngjiten sot në Amfiteatrin e Tiranës sazet e jugut

Pas premierës së suksesshme në REJA FEST, “Saz’iso” vjen për të performuar duke na sjellë...

Reagimet

Ariana Grande prej dylli i lë fansat të pakënaqur

Reagojnë fansat e Ariana Grandes, të pakënaqur me statujën prej dylli në Londër. Fansat e...

Misteri i mesazhit

Çfarë po përgatit Albërie Hadërgjonaj për jetën e saj?

Këngëtarja shumë e dashur nga publiku, Albërie Hadërgjonaj, numëron me mijëra fansa që e pëlqejnë...

Rrezik për bashkëshorten

George Clooney i frikësuar nga ISIS

Amal Clooney, bashkëshortja e aktorit të njohur me famë botërore, George Clooney, është e përfshirë...

Reagojnë fansat

Nga “Game of Thrones” tek droga, akuzat për aktoren

Sophie Turner akuzohet se ka përdorur substanca narkotike gjatë xhirimeve. Sophie Turner pati një moment...

Asnjë reagim nga ylli i pop-it

Dionne Warwick : Beyonce s’mund të jetë një ikonë

Dionne Warwick njihet si një nga këngëtaret dhe aktoret më të mira amerikane, por ajo...

E konfirmon vetë

Kejvina Kthjella, 25 vjeç nënë për herë të parë

Kejvina Kthella tashmë është një ndër modelet më të njohura dhe më të komentuara në...

Historia e Isabelle

Braktisi pasurinë/ Milionerja jeton si e pastrehë!

Vajza e një milioneri që bën një jetë të mrekullueshme dhe që planifikon 6 herë...