MENU
klinika
“Doja një, por...”

Nëna nga Iraku sjell në jetë shtatënjakë!

Edhe të arrestuar

Britanikët e ekzagjeruan për Shën Valentin…

Po ashtu si në çdo vend tjetër të botës, edhe në Britani në 14 shkurt...

Aktorja shqiptare

Eliza Dushku, shtatëzënë me biznesmenin 16 vite më të vjetër

Aktorja shqiptare me famë ndërkombëtare, Eliza Dushku ka dhënë lajmin e madh se është shtatzënë....

“Last Hurrah”

Pas Grammy-it, Bebe publikon këngën e re

Nuk arriti të marrë trofe në Grammy, aty ku shkëlqeu këngëtarja tjetër shqiptare Dua Lipa...

Perry-Bloom

Prej 3 vitesh bashkë, fejohet këngëtarja

Katy Perry ka konfirmuar pikërisht në ditën e Shën Valentinit se është fejuar me Orlando...

Merr dhuratën speciale

Lori Hoxha, dashuri ndryshe këtë Shën Valentin

Lori Hoxha ka ndarë sot me të gjithë ndjekësit e saj, dhuratën e saj për...

Kamera e fshehtë

Ylli i Napolit si shqiptarët! E “çmend” e dashura…

Lorenzo Insigne është lojtari më i mirë i Napolit, por ai është edhe një nga...

Nëna e Rita Orës

Nga kanceri i gjirit, te beteja e fituar

Rita Ora i ka dhënë një famë të madhe edhe nënës së saj Verës, e...

Kryeministri i Kosovës

Edhe Haradinaj bëhet romantik për Shën Valentin

Ramush Haradinaj ka lënë pas për një kohë përkushtimin e tij si Kryeministër i Kosovës...

Modelja 27-vjeçare

Bashkëshorti turk e uron në shqip, Almeda ka ditëlindjen

Bukuroshja Almeda Abazi feston sot 27-vjetorin e lindjes dhe kjo është një prej ditëlindjeve të...

Ish-missi shqiptar

Fëmijët i nxjerrin “sekretin” Valbona Selimllarit

Kanë kaluar plotë 18 vite nga koha kur Valbona Selimllari kurorëzohej si vajzë më e...

Goditen VIP-at

“Zhduken” miliona ndjekës nga rrjetet sociale

Rrjetet sociale janë shndërruar në një burim fitim për shumë persona të famshëm në botë,...