MENU
"Një udhëtim emocional"

Ryan Gosling është Neil Armstrong, njeriu i parë në Hënë

60-vjetori i lindjes

Fëmijët kujtojnë Mbretin e Pop-it

I lindur më 29 gusht 1958, Michael Jackson duhet të mbushte 60 vjeç një ditë...

Festivali i Filmit në Venecia

Yjet parakalojnë në tapetin e kuq

Pikërisht sot ishte hapja e edicionit të 75-të të Festivalit të Filmit në Venecia. Të...

Mbreti i Pop-it

Michael Jackson fiton dhe më shumë para pas vdekjes!

Mbreti i Pop-it, Michael Jackson është duke fituar më shumë para tani që nuk jeton...

Mjaft me “Mercedes”-in

Prezantohet limuzina e re e Putin

Mjaft me “Mercedes”-in. Një makinë “e bërë në Rusi” është gati të hyjë në garazhin...

Konfirmon kitaristi Mark Miller

Ceremoni në jaht, martohet 72-vjeçari Neil Young

Kantautori 72-vjeçar Neil Young dhe aktorja 57-vjeçare Daryl Hannah thuhet se janë martuar në mënyrë...

Për t'u mbajtur mend

Facebook Mania, komentet

Alion Çaçi “Me kalimin e viteve, njerëzit kënaqen gjithmonë e me më pak. Në fillim...

Shifra

Zbulohet super pasuria e Sylvester Stallone

Sylvester Stallone është një nga ato raste suksesi, i cili nuk priti që dikush ta...

Largimet

Rrokada e zonjave të ekranit, Tare, Xhunga, Vasili. Ku do t’i shohim këtë sezon?

Shtatori është në prag dhe merkato e televizioneve që bëhen gati për sezonin e ri...

Habia

Mashtrime me këngëtarin : 3 këngë s’janë të Michael Jackson

Prej disa vitesh adhuruesit e Jackson janë të bindur se tre nga këngët e albumit...

"The young Pope"

Sharon Stone protagoniste e “The New Pope”, të Paolo Sorrentino-s

Sezonit të ri të “The young Pope” me Jude Law, Silvio Orlando dhe John Malkovich...

Habiten pushuesit

Elefanti arratiset nga cirku, lahet në det me turistët

Si një ombrellë e madhe, ishte ajo që u shfaq në plazhin e Santa Maria...