MENU
klinika
“Ishte vërtet i sëmurë mendërisht”

Këngëtari i njohur tregon anët e errëta të Micheal Jackson

Vetëm 25 vjeç

Gjendet e vdekur në shtëpi këngëtarja dhe aktorja e njohur

Këngëtarja e njohur e “K-Pop” në Korenë e Jugut, Choi-Jin-Ri, është gjetur e vdekur në shtëpinë ...

Nuk i mbijetoi sëmundjes së rëndë

Në ditën e lançimit të filmit të tij, vdes aktori i njohur

“El Camino” është riprodhimi në formën e një filmi i serialit të famshëm “Breaking Bad”, ku...

“Jo çdo gjë ndodh me sikur”

Florian Agalliu pëson incidentin në mes të skenës

Moderatori i njohur i emisionit “Në shtëpinë tonë”, Florian Agalliu, aktualisht është impenjuar si me konkursin...

Burri i shtëpisë....

Festë në familjen e Majlinda Bregut!

Bashkëshorti i ish-deputetes së Partisë Demokratike, Majlinda Bregut, ka festuar ditëlindjen e tij ndërsa e...

Video që do t'ju ëmbëlsojë ditën

Ajka u rrit! Vajza e Bes Kallakut hedh hapat e parë

Që prej ardhjes në jetë të saj, Xhensila dhe Besi i janë përkushtuar tërësisht Ajkës...

Rrugës për në Përmet...

Dr. Flori nuk harrohet! Mamaqi rikthehet pas 8 vitesh….

Ermal Mamaqi është ritkthyer në të njëjtin vend ku shkonte me Dr. Florin 8 vite...

Transparente dhe…

Vera Grabocka siç nuk e kishim parë asnjëherë

Ndonëse qëndron pas spektakleve më të sukseshëm, për rreth tre dekada, daljet e saj në...

Qëllim apo pakujdesi

Lulet e Meghan mund të kishin helmuar princeshën Charlotte

Duket sikur ka ndodhur dje, por jo, ka kaluar më shumë se 1 vit e...

Detaje të tjera?

40 vite në skenë/ “Fisnikët” koncert mes shqiptarësh

Këngët e grupit të rrokut “Fisnikët” kanë mbetur në mendjet e të gjithëve. Ata u...

"Ku mora vesh unë ç'putha!?"

Rita rrëfen puthjen e filmit “Parrullat” me Artur Gorishtin

Filmi “Parrullat” i regjisorit Gjergj Xhuvani i cilësuar si filmi i parë shqiptar pjesëmarrës në...

Kush garoi sot në Maratonën e Tiranës

Nga Ledioni e Redi Jupi, te bukuroshet e ekranit…

Pjesëmarrja në Maratonën e Tiranës është kthyer tashmë në një trend edhe për shumë personazhe...